Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Figa

Ideał mężczyzny - jaki?

Polecane posty

 

Aaa ... Ukuło?😄

leje na to, ale szkoda mi jej, będzie gnić w samotności zamiast doświadczyć miłości i uczucia, ma niską samoocene i potrzebuje zauważania od facetów, to toksyczna kombinacja, może wyrośnie z tego. Ciekawe czy miała ojca gdy dorastała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

leje na to, ale szkoda mi jej, będzie gnić w samotności zamiast doświadczyć miłości i uczucia, ma niską samoocene i potrzebuje zauważania od facetów, to toksyczna kombinacja, może wyrośnie z tego. Ciekawe czy miała ojca gdy dorastała....

To co proponujesz? Ma się rzucić na pierwszego lepszego? Może podasz jakieś wytyczne, za jakimi mężczyznami warto się oglądać?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Na pewno za ideałami 😉

Nie, bo jak proszę o konkrety, to nagle Realista nabiera wody w usta😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narzekacie tu ciagle na tym forum na mezczyzn piszac ze w spoleczenstwie jest wiekszy udzial "wartosciowych" kobiet niz mezczyzn.... a ja widze ze wcale tak nie jest, mam mase znajomych ktorzy maja o wiele lepsze wyksztalcenie i zarobki kilka do kilkunastukrotnie wyzsze niz ich kobiety, sa bardziej przyjazni, bardziej wyksztalceni i obyci.

Wyglad, to wiadomo ze co do tego nie ma sie wplywu ktos ma 160cm ktos 190cm i ten 1 i ten 2gi chce przezyc swoje zycie jak najlepiej. Nie ma co komu umniejszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

160cm

typ co ma 160 cm to już taki mocny przegryw, nie wiem czy widziałem w ogóle kogoś bez upośledzenia genetycznego o takim wzroście. ja bym się wyhuśtał chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

typ co ma 160 cm to już taki mocny przegryw, nie wiem czy widziałem w ogóle kogoś bez upośledzenia genetycznego o takim wzroście. ja bym się wyhuśtał chyba

Sporo jest niskich osob. Nie ma co komu ublizac i tak koniec koncem o tym kim jestes decyduje Twoja energia i temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sporo jest niskich osob. Nie ma co komu ublizac i tak koniec koncem o tym kim jestes decyduje Twoja energia i temperament

ognisty temperament + wzrost 160 cm to kariera aktorska w kinie komediowym gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

typ co ma 160 cm to już taki mocny przegryw, nie wiem czy widziałem w ogóle kogoś bez upośledzenia genetycznego o takim wzroście. ja bym się wyhuśtał chyba

Gadasz tak, bo to akurat ci nie grozi ( nie staniesz się mały)😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

ognisty temperament + wzrost 160 cm to kariera aktorska w kinie komediowym gwarantowana

Luis de Funes- 164 cm😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno to traktować jako poradnik, prędzej jako stand up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fizycznego typu, musi coś zaiskrzyć po prostu. Musi mieć poczucie humoru, fajnie by było gdyby nie był krętaczem. Nie muszę słuchać pięknych słówek, wystarczy żeby swoim zachowaniem udowadniał swój szacunek do ludzi i do mnie. Chciałabym móc na nim polegać. I żeby był zaradny, nie tylko w sensie finansowym - powinien wiedzieć jak się zmienia przysłowiową żarówkę. Jestem nudziarą i dlatego lubię towarzystwo spontanicznych mężczyzn, nawet jeśli to tylko propozycja spaceru późnym wieczorem. Najważniejszą cechą idealnego mężczyzny jest dobre serce :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×