Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nata2

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Mam 24 lata. Stosunek odbywałam 15dni temu ,były to dni płodne,stosunek (jak zawsze) bez zabezpieczenia, 3dni przed owulacją. Choruję na pcos i wiem ,że nie łatwo zajść w ciąże. Od jakiegoś czasu moje piersi są tkliwe, ciężkie i nabrzmiałe, dziś męczą mnie mdłości. Jutro mam dostać miesiączkę. Zaznaczę ,że nigdy się nie zabezpieczamy ,a ostatnia miesiączka (luty) trwała 1dzien zamiast 5,pozostałe 4dni to dziwne brązowe plamienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Napisałam co mi dolega, na co choruje. Zapytałam czy jest szansa na ciążę przy pcos. Chciałam uzyskać odpowiedź czy może być to związane z ciążą czy z miesiączką ,która powinna się jutro pojawić. To ,że nie tego nie rozumiesz to nie mój biznes. Żałosne odpowiedzi zachowaj dla siebie. Nie mam zamiaru toczyć z tobą dyskusji ,bo zwyczajnie nie jesteś warta/y mojego czasu. Nie pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napisałam co mi dolega, na co choruje. Zapytałam czy jest szansa na ciążę przy pcos. Chciałam uzyskać odpowiedź czy może być to związane z ciążą czy z miesiączką ,która powinna się jutro pojawić. To ,że nie tego nie rozumiesz to nie mój biznes. Żałosne odpowiedzi zachowaj dla siebie. Nie mam zamiaru toczyć z tobą dyskusji ,bo zwyczajnie nie jesteś warta/y mojego czasu. Nie pozdrawiam 🙂

A nie prościej zrobić test ciążowy? Objawy mogą wskazywać na jedno i na drugie, co tu można więcej poradzić? A szansa zawsze jest, PCOS przecież nie wyklucza ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam dziewczynę która była bezpłodna urodzila się z gwałtu

( ojciec zgwałcił córkę ) lekarze nie dawali jej szans na bycie matką przez wady genetyczne jakie posiadała ,a jednak w ciążę zaszła ... niestety zaszła upośledzona kobieta. Upośledzonym mężczyzna . Także wszystko jeśli w życiu mozliwe.

Sytuacja z najbliższej rodziny mężczyzna praktycznie całkowicie bezpłodny został ojcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że można zrobić test. Robiłam jakiś czas temu, wynik negatywny. Niestety testy przy moich schorzeniach (NIE TYLKO PCOS) mogą dawać błędny wynik. Chciałam tylko uzyskać odpowiedzi, najlepiej od osób w podobnej sytuacji, ale z tego co widzę to nie ma na to szans, sami najmądrzejsi z głupimi odzywkami jak poprzedniczka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli starasz się o dziecko to dobrze byłoby zapisywać temperatury. Zmiany hormonalne wpływają na jej wysokość. Jeśli cykl ma się zakończyć okresem, to temperatura spada a jeśli jest ciąża to będzie się utrzymywać na wyższym poziomie. Ja dzięki temu wiedziałam że jestem w ciąży mimo pierwszego testu negatywnego. Życzę powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie poważna bo zadałam pytanie ? Nic sobie nie wkręcam. Możesz być bardziej kulturalna ,czy nadal będziesz zgrywać nie wiadomo kogo? Żałosna wypowiedź, życzę nie miłego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli starasz się o dziecko to dobrze byłoby zapisywać temperatury. Zmiany hormonalne wpływają na jej wysokość. Jeśli cykl ma się zakończyć okresem, to temperatura spada a jeśli jest ciąża to będzie się utrzymywać na wyższym poziomie. Ja dzięki temu wiedziałam że jestem w ciąży mimo pierwszego testu negatywnego. Życzę powodzenia w staraniach

Chociaż jedna normalna osoba. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Moja szklana kula mówi, że jesteś w 6t2d, zarodek jest płci żeńskiej, poród będzie naturalny, potrwa 11 godzin w szpitalu powiatowym. To będzie Twoja jedyna i ostatnia ciąża. Partner okaże się gejem, a mama dostanie spadek po bogatym wujku, więc nie będziesz musiała pracować, ale zapiszesz się do MOPSu jako samotna matka i będzie Ci się całkiem dobrze wiodło. 

A wybory prezydenckie wygra Andrzej Duda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś żałosna 🙂 nie pozdrawiam , wszystkiego najgorszego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

Ale ty jesteś żałosna 🙂 nie pozdrawiam , wszystkiego najgorszego. 

Ja? Hahaha, no a kto tutaj pisze wnioski o diagnozę medyczną przez internet? I życzy ludziom wszystkiego najgorszego? #beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×