Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monikaw12

Bardzo duzy problem

Polecane posty

Cześć dziewczyny.  Jestem w 30 tyg ciąży.  Nie mogę się dogadać z ojcem mojego dziecka.  On cały czas ma jakieś pretensję o wszystko . Krzyczy na mnie i mnie wyzywa . W nerwach potrafi mi powiedzieć że on nie chciał tego dziecka.  Że go wrobilam i ze mam dac mu spokój i się wyprowadzić . Nie wiem co mam robić.  Nie mam gdzie pójść.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę za późno na wycofanie się. Te awantury szkodzą dziecku. Musisz mu to uświadomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku nawet pokoju dla dziecka nie chce pomalować.  Mówi że zrobi to za dwa lata jak będzie miał swój pokój.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego związku nic nie będzie. On ma cię gdzieś - tak nie zachowuje się partner, któremu zależy na kobiecie i rodzinie. Szkoda dzieciaka.

Nie wierzę, że nie masz gdzie iść. Z nieba nie spadłaś, gdzieś mieszkałaś przed poznaniem tego gnojka? myśl jak zorganizować sobie przyszłość bez niego - z kimś takim rodziny nie założysz, będziesz po prostu jego podnóżkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam odejść. ? Jak z nim rozmawiać? 

Rozmawiaj spokojnie i rzeczowo. Jeżeli nie zmieni zdania, odejdź. Lepsza szczęśliwa mama i dziecko niż nieszczęśliwa tak zwana ''pełna rodzina''.

życzę Ci spokoju i rozwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×