Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lusia87

Oszczędzanie

Polecane posty

Cześć,

Ostatnio trafiłam na ciekawą infografikę dotyczącą oszczędzania Polaków. Według statystyk aż 46% Polaków oszczędza na "czarną godzinę". Smutne jest też to, że bardzo dużo Polaków wogóle nie oszczędza.

Co Wy o tym myślicie? I na co najczęściej oszczędzacie?

Ja  zazwyczaj odkładam na różne aktywności co by się trochę oderwać od smutnej rzeczywistości i wyjazdy/wakacje. Jestem ciekawa jak to jest w Waszym przypadku 🙂 

 

 

Edytowano przez Lusia87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to mega smutne, ja kiedyś wgl nie oszczędzałam. Co więcej, przed pandemią wzięłam prawie kredyt na auto, a byłam kelnerką. Dobrze, że podzieliłam się tym wtedy mojej koleżance, która uczy finansów i zrypała mnie wtedy ogromnie. I dobrze, bo byłabym przez lockdown w czarnej d****. A z banków wydzwaniali, bo pozostawiałam numery. Gdyby nie ona to zostałabym bez pracy, oszczędności i z długiem na głowie. Na początku musiała mnie pilnować, ale teraz już sobie myślę, że dobrze radzę. Pieniądze na czarną godzinę mam chociaż na pół roku przeżycia. Ale też mi wtedy powiedziała, że takie odkładanie i wydawanie potem to jest bieganie za pieniądzem jak chomiczek w klatce. Ale nie mówię, bo przecież też trzeba sobie urozmaicać, byleby z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×