Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onkosfera

Od poniedziałku mają zamknąć Poznań

Polecane posty

Nic nie da się zrobić, póki nie ma na to skutecznego leku. Najlepiej się ewakuować do jakiegoś lasu na camping, tylko z fajną loszkom do towarzystwa 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Idzie zaraza na tęczowe miasto.

Tak. To wszystko wina tęczowego Jacka. Gądecki chciał jeszcze odczynić klątwę i odprawiać więcej mszy, ale go zakrzyczeli. I teraz będzie jak w Sodomie i Gomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Onkosfero, na czym ma polegać to zamknięcie miasta?

Że nie będzie można wyjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Że nie będzie można wyjechać...

Na necie nic o tym nie ma.. Skąd wzięłaś to info?🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Że nie będzie można wyjechać...

A co z osobami codziennie dojeżdżającymi do pracy? Zakłady pracy też mają być zamknięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na necie nic o tym nie ma.. Skąd wzięłaś to info?🙃

Z plotek. Znajomi bzyczą o tym jak muchy nad gó.wnem.

 

 

A co z osobami codziennie dojeżdżającymi do pracy? Zakłady pracy też mają być zamknięte?

Przepustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajmy plotek. Mówił dzisiaj o tym, nasz Premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z plotek. Znajomi bzyczą o tym jak muchy nad gó.wnem.

 

Przepustki.

Bez sensu. Albo nikt się nie rusza albo wszyscy normalnie. A wiara będzie plotkować i tworzyć teorie spiskowe bo taka ludzka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bez sensu. Albo nikt się nie rusza albo wszyscy normalnie. A wiara będzie plotkować i tworzyć teorie spiskowe bo taka ludzka natura.

Może i tak. Ale się trwożę, bo zawiesisty smród wisi w powietrzu. Coś gadają o wojsku...yyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może i tak. Ale się trwożę, bo zawiesisty smród wisi w powietrzu. Coś gadają o wojsku...yyyy

A co może mówić lewacki Poznań? Wszystko co postawi rząd w roli ciemiężyciela. Dzisiaj kolejny raz dementowali ploty o zamykaniu miast. Ale jeśli za kilka dni okaże się, że to jednak będzie konieczne to też przeżyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co może mówić lewacki Poznań? Wszystko co postawi rząd w roli ciemiężyciela. Dzisiaj kolejny raz dementowali ploty o zamykaniu miast. Ale jeśli za kilka dni okaże się, że to jednak będzie konieczne to też przeżyjemy.

Wiadomo, że przezyjemy... Ale ja nie chcę siedzieć w festung Posen. Czuję lewacką chęć pozostania na swobodzie. A tu jeszcze od jutra moja ulubiona winiarnia nie działa. Mam zapasik, ale co, jak przepije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiadomo, że przezyjemy... Ale ja nie chcę siedzieć w festung Posen. Czuję lewacką chęć pozostania na swobodzie. A tu jeszcze od jutra moja ulubiona winiarnia nie działa. Mam zapasik, ale co, jak przepije...

Hehe, czas pędzić swoje. A tak w ogóle to ile korzystałaś z tej swobody? Codziennie był wypad z P? Czy raczej winiarnia na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hehe, czas pędzić swoje. A tak w ogóle to ile korzystałaś z tej swobody? Codziennie był wypad z P? Czy raczej winiarnia na miejscu

Chodzi o możliwość. I o stres z powodu niecodziennej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chodzi o możliwość. I o stres z powodu niecodziennej sytuacji.

Ja jestem najnudniejszą domatorką w Wlkp. ale też mi to trochę obciąża psyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamkną miasta, nawet marketów "na razie" Teraz głównym celem jest spowodowanie żeby jak najmniej ludzi przebywało w większych skupiskach, szczególnie młodzież która ma teraz "wolne" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok 30 % ludzi u mnie w pracy dojeżdża z Poznania, jakoś nie słyszałem że nie będą mogli dotrzeć do firmy ze względu na jakąś blokadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×