Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gggygg

Jakie trudności wychowawcze sprawiają wam wasze dzieci. Chodzi o te trudności mniejsze i bardziej poważniejsze.

Polecane posty

Moja córka ma 16 lat. Trudności jakie sprawia to że jest leniwa robi coś tylko w tedy jak ją poproszę albo wogóle , potrafi cały dzień przesiedzieć na telefonie albo telewizorze nie chce się uczyć ma same 2 nawet jak ma zakaz na komórkę telewizor komputer itp to i tak się dalej nie uczy zbyt ostro się maluje i wogóle jej nie przeszkadza jak ktoś jej zwróci uwagę i to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jeszcze 2 lata I możesz wywalić ją do roboty. Czym się łamiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 latek jest bardzo uparty. Najgorzej jest że zbieraniem sie z rana do szkoły,bo ma na wszystko czas i jak się zetnie na "nie" to ciśnienie skacze mi do sufitu.

Młodszy ma 3 lata i jest grzecznym dzieckiem z podejrzeniem autyzmu i ciągle po lekarzach chodzimy. W ogole od strony chowu jest trudny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moja córka ma 16 lat. Trudności jakie sprawia to że jest leniwa robi coś tylko w tedy jak ją poproszę albo wogóle , potrafi cały dzień przesiedzieć na telefonie albo telewizorze nie chce się uczyć ma same 2 nawet jak ma zakaz na komórkę telewizor komputer itp to i tak się dalej nie uczy zbyt ostro się maluje i wogóle jej nie przeszkadza jak ktoś jej zwróci uwagę i to wszystko. 

Trzeba było wychowywać jak był na to czas, a Ty się budzisz po 16 latach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×