Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nnnnl

W Niedzielę w nocy mają zamknąć Warszawę.

Polecane posty

Jeśli możecie to uciekajcie z miasta, bo to może potrwać klika miesięcy😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie odgrodzą ją murem 😄

Stary wystarczy obstawić drogi wyjazdowe co za problem. Lasami nikt nie będzie uciekał. 

Zobaczycie jutro co ja was mam przekonywać. Mam sprawdzone info od kogoś z urzędu miasta wojsko już podobno się przygotowuje. Mamy prawie stan wojenny a wy zdziwienie jesteście że zamykają. We Włoszech też zamykają ale za późno. Trzeba to zrobić odrazu jeśli mają być jakieś efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

A gdzie uciekać i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę jechać na wioskę do rodziców. W miescie będzie wszystkiego brakować jak wynuchnie panika to w poniedziałek wszytko będzie wymiecione ze sklepów. Nie wspominając już nawet że łatwiej będzie się zarazić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ... tu chyba same dzieciaki siedzą. Granic i galeria pozamykali co za problem zamknąć miasto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Warszawie i niech zamykają tutaj pełno obcokrajowców chinoli i innych warszawiaków co robią biznesy za granicami. To oni przywlekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tam wolę jechać na wioskę do rodziców. W miescie będzie wszystkiego brakować jak wynuchnie panika to w poniedziałek wszytko będzie wymiecione ze sklepów. Nie wspominając już nawet że łatwiej będzie się zarazić 

Przebylem zarażenie jestem już zdrowy i rześki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×