Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jula

Wasz mąż

Polecane posty

Dziewczyny jak spędzacie czas ze swoim mężem po pracy ? I co robicie w weekendy? Dostajecie czasem śniadania do łóżka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

Ja codziennie rano dostaje kawę do łóżka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas czas wspólny to święto, a przez najbliższe tygodnie będziemy widzieć się w łozku tylko. Jak mamy wspólny dzień to niestety są zaległości do nadrobienia, ale tak czy inaczej nawet wspólne zakupy sprawiają nam radość, po drodze skoczymy na kawkę lub sniadanie. Nagadac sie nie możemy. Czasem coś oglądamy albo ukladamy puzzle. Chyba ,że wolne wypada w czasie kiedy dzieci są w szkole, to wtedy nadrabiamy zaległości poscielowe..🙄

Śniadań do łóżka nie praktykujemy, bo strasznie to niewygodne i okruszki zostają, a to mnie zabija.

Ale jak maz jesr w domu to skacze kolo mnie,a ja kolo niego i czasem wygląda to jak wyścig kto komu bardziej dogodzi 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny jak spędzacie czas ze swoim mężem po pracy ? I co robicie w weekendy? Dostajecie czasem śniadania do łóżka? 

Czasami idziemy razem na spacer, czasem wciągamy razem coś na netflixie, ale zawsze obowiązkowo jest wspolny obiad i jak się spotkamy po pracy oboje to poświęcamy czas żeby zapytać:,, Jak minął Ci dzień?", pogadać chwilę, poprzytulać się. 

W weekendy tez czesto odwiedzamy najbliższą rodzinę - swoich rodziców i w zależności od pory roku: jedziemy nad jezioro, leniu...emy w domu, jeździmy rowerami, jedziemy gdzieś. 

Śniadania w łóżku nie jemy i nie dostaje 😁 (okruszki), ale robimy na zmianę. Tzn kto pierwszy wstanie ten robi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czasami idziemy razem na spacer, czasem wciągamy razem coś na netflixie, ale zawsze obowiązkowo jest wspolny obiad i jak się spotkamy po pracy oboje to poświęcamy czas żeby zapytać:,, Jak minął Ci dzień?", pogadać chwilę, poprzytulać się. 

W weekendy tez czesto odwiedzamy najbliższą rodzinę - swoich rodziców i w zależności od pory roku: jedziemy nad jezioro, leniu...emy w domu, jeździmy rowerami, jedziemy gdzieś. 

Śniadania w łóżku nie jemy i nie dostaje 😁 (okruszki), ale robimy na zmianę. Tzn kto pierwszy wstanie ten robi 😁

A kto u was robi obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A kto u was robi obiad ?

Roznie 🙂 jak oboje pracowaliśmy to jak miałam 1 zmianę to ja. Jak mialam druga zmianę (byłam 3 godziny później w domu niz Maz) to on. Czasami robilismy coś celowo na 2/3 dni tylko do odgrzania, a czasem cos gotowego zamawialiśmy 🙂

W weekendy wspólnie/gotowe

Obecnie jak jestem w domu to oczywiste jest, ze ja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Roznie 🙂 jak oboje pracowaliśmy to jak miałam 1 zmianę to ja. Jak mialam druga zmianę (byłam 3 godziny później w domu niz Maz) to on. Czasami robilismy coś celowo na 2/3 dni tylko do odgrzania, a czasem cos gotowego zamawialiśmy 🙂

W weekendy wspólnie/gotowe

Obecnie jak jestem w domu to oczywiste jest, ze ja 🙂

A dlaczego jesteś w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w domu z córką no ale jak już ON wróci z pracy to zazwyczaj rozmawiamy, jeździmy na zakupy. Nic specjalnego. Może spotykamy się dopiero wieczorem w łóżku przy filmie jak córka śpi. Za to weekendy są bardziej ciekawsze. Filmy, spacery, zakupy, wspólne gotowanie, zabawy z córką, od czasu do czasu odwiedzamy członków rodziny lub znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dostaje od czasu do czasu śniadanie do łóżka 🙂 w szczególności teraz jak mamy córkę 🙂 mąż widzi że mała zajmuje sporo czasu w szczególności rano i że zdarza mi się śniadania nie zjeść 😅 obecnie czas wolny spędzamy we trójkę a kiedy młoda zaśnie to padamy i my 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×