Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna507

Jak go zdobyć?

Polecane posty

Miesiąc temu wpadł mi w oko pewien przystojniak. Staliśmy na korytarzu czekając na wykład i zobaczyłam jego wzrok skierowany w moją stronę. Potem się do mnie uśmiechnął( najprawdopodobniej do mnie) i weszliśmy wszyscy na zajęcia. Od tamtej pory nie mogę przestać o nim myśleć. Kilka dni później na wykładach zerkał na mnie i kilka razy nasze spojrzenia się spotkały. Wystalkowałam go na social media, dodałam na snapchacie z nadzieją, że coś napisze, ale niestety tego nie robi. Jestem prawie pewna ze mu się podobam. Co mogę zeobić, żeby się do niego zbliżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden usmie hh wystarczył byś się zabujala? Jak wygląda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może pierwsza napisz do niego.

A co napisać żeby nie było tak ......ycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeden usmie hh wystarczył byś się zabujala? Jak wygląda? 

Jest rudy hahahah no nie wiem, po prostu taki mój ideał, i te oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz wykonalas pewien krok zapraszając go na snapie, zorientował się ze się Tobie podoba ale on może być zajęty i jedyne co zrobi to będzie sie gapil, usmiechal i ewentualnie trochę poflirtuje ale z dystansem. Nie łudz sie, gdyby chciał i byłby wolny to by napisał albo niebawem zagada na żywo. Jak sama zaczniesz pisać do niego lub zagadywac to juz będzie troche narzucanie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Juz wykonalas pewien krok zapraszając go na snapie, zorientował się ze się Tobie podoba ale on może być zajęty i jedyne co zrobi to będzie sie gapil, usmiechal i ewentualnie trochę poflirtuje ale z dystansem. Nie łudz sie, gdyby chciał i byłby wolny to by napisał albo niebawem zagada na żywo. Jak sama zaczniesz pisać do niego lub zagadywac to juz będzie troche narzucanie się...

Podoba mi się ta odpowiedz, dzięki. Mogę tylko dodać ze jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Podoba mi się ta odpowiedz, dzięki. Mogę tylko dodać ze jest wolny.

A skąd wiesz czy na pewno wolny? A może niedawno zaczął się z kim spotykać...nie wiesz tego bo nie rozmawiacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A skąd wiesz czy na pewno wolny? A może niedawno zaczął się z kim spotykać...nie wiesz tego bo nie rozmawiacie 

Pytałam jego dalszych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pytałam jego dalszych znajomych

Noi wlanie z racji ze to dalsi znajomi mogą nie być na bieżąco...jak jest przystojny to pewnie niejedna ma go na oku a taki raczej nie będzie miał problemów z nieśmiałościa i skoro widział ze go dodalas na snapie o juz woe ze nie jest Ci obojętny, gdyby tak się palił żeby Cie poznać to juz by napisał do Ciebie...a tak gapic się i uśmiechać to on może co chwilę do innej tym samym sprawdzać czy laski na niego lecą, wciąż podbijać sobie ego). Nie pisz nic, juz dalas mu wystarczający sygnał, jak będzie chciał to sam zagada, nie pokazuj od razu takiej dostępności bo on to może odebrać jako narzucanie się (może niejedną pierwsza pisze do niego i sie narzuca, takich może mieć na pęczki) a wtedy się zniechęci. Wiem z doświadczenia ze kobieta powinna być lekko niedostępna, to działa a szczególnie na przystojnych (bo niesmialka raczej powoli trzeba osmielac, można sobie pozwolić na więcej inicjatywy). Prawie każdy facet woli zdobywać i czuć lekka niepewność co do uczuć kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×