Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

strapiona

Nie potrafię znienawidzić... i zrozumieć

Polecane posty

 

Wiem, że to najlepszy sposób... 

Chyba najwłaściwszy w twoim przypadku. O takim typie to nawet nie warto pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już nawet nie mam pomysłu jak to zrobić

 

 

Tak naprawdę zgadzam się z tymi wszystkimi osobami które piszą żeby odpuścić ale jakaś cholerna część mnie nie chce tego ... trzeba mieć resztki godności ale gdzieś chyba już ją straciłam. To jest tak ciężki temat, niby człowiek nikogo nie zdradził, a czuje się gorzej niż jakby to zrobił ...

A jak wyglądają u ciebie kwestie finansowe ? W dzisiejszych czasach duża grupa kobiet traktuje mężczyzn jako poręczny bankomat. Może zbyt dużo chciałaś, oczekiwałaś ? 🙄💸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba najwłaściwszy w twoim przypadku. O takim typie to nawet nie warto pamiętać.

Tylko gdy masz świadomość, że jednak też nie jesteś bez winny i to wszystko co powiedział jest tylko powiedziane dlatego że naprawdę czymś go uraziłam.. tu chodzi bardziej o tą kwestię że nie wierzę mu w ani jedno ani drugie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

A jak wyglądają u ciebie kwestie finansowe ? W dzisiejszych czasach duża grupa kobiet traktuje mężczyzn jako poręczny bankomat. Może zbyt dużo chciałaś, oczekiwałaś ? 🙄💸

Studiuje ale rodzice dają mi pieniądze i ja jak mam czas to idę dorobić sobie na własne przyjemności i nigdy nie oczekuje od faceta tego żeby mi coś stawił. Ja wiem jakie są kobiety ale ja zostałam inaczej wychowana. Lubię mieć swoje pieniądze i być niezależna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Studiuje ale rodzice dają mi pieniądze i ja jak mam czas to idę dorobić sobie na własne przyjemności i nigdy nie oczekuje od faceta tego żeby mi coś stawił. Ja wiem jakie są kobiety ale ja zostałam inaczej wychowana. Lubię mieć swoje pieniądze i być niezależna

W twojej sytuacji nie uzasadnione jest tak rozpaczać. Jakbyś była starą panną po 30 tace to sprawy by się miały inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W twojej sytuacji nie uzasadnione jest tak rozpaczać. Jakbyś była starą panną po 30 tace to sprawy by się miały inaczej

kurczę czy w dzisiejszych czasach wszytko kręci się wokół pieniędzy.. Czy po prostu ludziom już tak bez tego na sobie nie zależy ... Smutne ... No albo ja jestem głupia i naiwna i wierzę w jakieś czyste intencje i uczucia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kurczę czy w dzisiejszych czasach wszytko kręci się wokół pieniędzy.. Czy po prostu ludziom już tak bez tego na sobie nie zależy ... Smutne ... No albo ja jestem głupia i naiwna i wierzę w jakieś czyste intencje i uczucia 

W twojej sytuacji miałem na myśli, że jesteś jeszcze 20 letnią dziewczyną i masz życie przed sobą.

Problem ma stara panna 30 lat i więcej, która już jest na etapie planowania przyszłości na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W twojej sytuacji miałem na myśli, że jesteś jeszcze 20 letnią dziewczyną i masz życie przed sobą.

Problem ma stara panna 30 lat i więcej, która już jest na etapie planowania przyszłości na poważnie.

No nie mam 20 lat tylko już prawie 25 więc też już inaczej postrzegam życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No nie mam 20 lat tylko już prawie 25 więc też już inaczej postrzegam życie 

20 czy 25 🙄😕 A co to za różnica 😁

Jak będziesz mieć 33 - 37 to wtedy można potraktować twoje rozterki poważniej.

Zajmij się lepiej karierą bo chłopcy do 30 tki to dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

20 czy 25 🙄😕 A co to za różnica 😁

Jak będziesz mieć 33 - 37 to wtedy można potraktować twoje rozterki poważniej.

Zajmij się lepiej karierą bo chłopcy do 30 tki to dzieciaki.

Właśnie się przekonałam, że mimo iż skończył 30 lat to dalej nie ma za wiele w głowie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś albo młoda i naiwna albo masz problem z samą sobą. Albo jedno i drugie. Gdy ci facet na łeb pluje, to mu oddajesz i odchodzisz, a nie udajesz, że deszcz spadł. Po co sobie wmawiasz, że ktoś jest inny niż jest, skoro nie jest? Można być z gunwa ulepionym i mimo to znać swoją wartość. Ty jej nie masz w twoim mniemaniu, bo w przeciwnym razie byś nie zachowywała się jak poniżona desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie się przekonałam, że mimo iż skończył 30 lat to dalej nie ma za wiele w głowie.. 

A może to Ty oczekujesz więcej niż może Ci dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś albo młoda i naiwna albo masz problem z samą sobą. Albo jedno i drugie. Gdy ci facet na łeb pluje, to mu oddajesz i odchodzisz, a nie udajesz, że deszcz spadł. Po co sobie wmawiasz, że ktoś jest inny niż jest, skoro nie jest? Można być z gunwa ulepionym i mimo to znać swoją wartość. Ty jej nie masz w twoim mniemaniu, bo w przeciwnym razie byś nie zachowywała się jak poniżona desperatka.

Znam swoją wartość, zawsze miałam każdego takiego chłopaka w nosie.. Tu nie wiem co mi odwaliło... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A może to Ty oczekujesz więcej niż może Ci dać?

Oczekiwałam tylko większej uwagi, nic więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Znam swoją wartość, zawsze miałam każdego takiego chłopaka w nosie.. Tu nie wiem co mi odwaliło... 

Gdybyś znała toby nie było tematu. Ewentualnie trafiłaś na gracza albo psychopatę, ale to znowu nie jest aż tak częste, zatem sądzę, że coś z tobą nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdybyś znała toby nie było tematu. Ewentualnie trafiłaś na gracza albo psychopatę, ale to znowu nie jest aż tak częste, zatem sądzę, że coś z tobą nie tak. 

Oczywiście, ze mną jest coś nie tak. Mam takie kompleksy, że nie potrafię wierzyć w siebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczekiwałam tylko większej uwagi, nic więcej..

Więc wiedz,że nasze oczekiwania bardzo często prowadzą do stanu w którym jesteś.

Rozczarowanie.

Przykro mi, ale tak dzieje się w grach damsko- męskich.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczekiwałam tylko większej uwagi, nic więcej..

Problem z uwagą ? 🙄🤧 A co to za problem 🥱😁 : Załóż kusą kieckę, zaciągnij rajstopy z połyskiem, włóż szpilki postaw go przed sobą i powiedz: „Misiu ☹️ Musimy porozmawiać o przyszłości 😏😇

😀😃😄😁😆😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czasami wydaje mi się, że ja też coś źle mu powiedziałam co sprawiło w nim taki straszny uraz do mojej osoby...

Zle ze zaczęła przypierac go do muru tak szybko i się narzucać. Uznał Cie pewnie za desperatke. Faceci lubią zdobywać, nie wiesz tego? Trzeba pokazać choć trochę niedostępności a Ty juz się zaczęłas odkrywać ze swoimi uczuciami i ,,podalas" mu się na tacy emocjonalnie. Prawie każdy facet by uciekł. Pozytaj książkę ,,mężczyźni kochają zolzy" i się zastosuj do rad z niej a zobacxysz różnice. A do niego nic nie pisz, olej go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zle ze zaczęła przypierac go do muru tak szybko i się narzucać. Uznał Cie pewnie za desperatke. Faceci lubią zdobywać, nie wiesz tego? Trzeba pokazać choć trochę niedostępności a Ty juz się zaczęłas odkrywać ze swoimi uczuciami i ,,podalas" mu się na tacy emocjonalnie. Prawie każdy facet by uciekł. Pozytaj książkę ,,mężczyźni kochają zolzy" i się zastosuj do rad z niej a zobacxysz różnice. A do niego nic nie pisz, olej go. 

Wiem to kurde no i byłam niedostępną przez pewien czas ale coś we mnie później pękło. Teraz wiem że już za nic tego nie odbuduje.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Problem z uwagą ? 🙄🤧 A co to za problem 🥱😁: Załóż kusą kieckę, zaciągnij rajstopy z połyskiem, włóż szpilki postaw go przed sobą i powiedz: „Misiu ☹️ Musimy porozmawiać o przyszłości 😏😇

😀😃😄😁😆😂🤣

Teraz to już chyba za późno skoro stwierdził że mu się odwidziałam totalnie 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiem to kurde no i byłam niedostępną przez pewien czas ale coś we mnie później pękło. Teraz wiem że już za nic tego nie odbuduje.. 

A po co Ci odbudowywać cos z facetem który potraktował Cie przedmiotowo? Za grosz honoru nie masz. Jedyna opcja to zapomniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Był seks juz autorko?

Tak, był. Dobra czyli mam rozumieć, że skoro nawet później pisał, że warto na mnie czekać to tylko chodziło mu o kwestie seksu ? Bo ja już powoli nie łapie tego albo sobie za dużo wmawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, był. Dobra czyli mam rozumieć, że skoro nawet później pisał, że warto na mnie czekać to tylko chodziło mu o kwestie seksu ? Bo ja już powoli nie łapie tego albo sobie za dużo wmawiam

I tu też było tak, że jednak on pisał pierwszy z inicjatywą spotkania, rozmawialiśmy na tematy rodziny, no i po co mielibyśmy to robić skoro żadne z nas nie myślałby jakoś poważniej o sobie wzajemnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Odpuść go sobie. Jak zatęskni za tobą to wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kurczę czy w dzisiejszych czasach wszytko kręci się wokół pieniędzy.. Czy po prostu ludziom już tak bez tego na sobie nie zależy ... Smutne ... No albo ja jestem głupia i naiwna i wierzę w jakieś czyste intencje i uczucia 

Ja właśnie taka byłam głupia i naiwna. Pisał dla mnie wiersze, oczarował rozmową a później powiedział że jest ktoś jeszcze i mam wybierać.Nazwał to ''empatią''. Tylko dlaczego obdarzył tą ''empatią'' kogoś innego, nie mnie.A ja płakałam, tęskniłam, szukałam... aż przestałam wierzyć że to wydarzyło się naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Odpuść go sobie. Jak zatęskni za tobą to wróci.

Wydaje mi się, że znudziłam już go swoją osobą i nie zatęskni ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja właśnie taka byłam głupia i naiwna. Pisał dla mnie wiersze, oczarował rozmową a później powiedział że jest ktoś jeszcze i mam wybierać.Nazwał to ''empatią''. Tylko dlaczego obdarzył tą ''empatią'' kogoś innego, nie mnie.A ja płakałam, tęskniłam, szukałam... aż przestałam wierzyć że to wydarzyło się naprawdę.

Przykre, naprawdę.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przykre, naprawdę.. 

 Szukałam Go w spojrzeniu każdego innego mężczyzny, geście, słowie mając nadzieję że to On.

Ale Go nie widziałam.Wiele wydarzyło się od tego czasu, ale moje uczucia się nie zmieniły. Trochę ''podślepłam'', trochę ''podgłuchłam'' i trochę się postarzałam. Tylko serce się nie zmieniło.

to nie jest przykre, dawało mi motywację do życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×