Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volia

Jak zdobyć mężczyznę

Polecane posty

Piszcie swoje propozycje, jak zdobyć mężczyznę. Z moich obserwacji wynika, że nie można podawać się na tacy i trzeba udawać niedostępną, bo jak sama szukasz kontaktu, to wyjdziesz na desperatkę. Musisz dbać o siebie i przede wszystkim pozwolić mu się zdobywać. Jeszcze nie wcieliłam nigdy tego planu w życie, bo zawsze to ja pisałam pierwsza i nic z tego nie wychodziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że też trzeba być społecznie akceptowalną i lubianą przez mężczyzn, żeby widział, że inni się też interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

być dla niego atrakcyjną fizycznie, tyle.

Wam to się powinno postawić pomnik za tę nieroszczeniową postawę. Aż się wzruszyłam... 🙂

A tak serio, co masz na myśli pisząc "zdobyć mężczyznę?" Chodzi Ci o to jak faceta uwieść czy chcesz być w związku i oczekujesz od niego miłości i poważnego traktowania? Bo to dla nich dwie różne rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie a podobasz od razu to nic nie zrobisz. A sam wygląd nie wystarczy znam takie niby piękne co bym ich kijem nie chciał dotknąć bo są całkiem aseksualne z zachowania i charakteru beznadziejne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o "jak wzbudzać jego zainteresowanie", bo "jak wzbudzić jego zainteresowanie" nie pasuje tutaj, bo nie chodzi o chwilowy impuls, a o działanie na dłuższą metę. Raz się zainteresuje, my popełnimy szereg błędów i on już odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piszcie swoje propozycje, jak zdobyć mężczyznę. Z moich obserwacji wynika, że nie można podawać się na tacy i trzeba udawać niedostępną, bo jak sama szukasz kontaktu, to wyjdziesz na desperatkę. Musisz dbać o siebie i przede wszystkim pozwolić mu się zdobywać. Jeszcze nie wcieliłam nigdy tego planu w życie, bo zawsze to ja pisałam pierwsza i nic z tego nie wychodziło. 

Sama prawda. Prawie kazdy facet lubi zdobywać. Baardzo niewielu woli jak kobieta przejmie inicjatywę i są to wyjątkowo nieśmiałe osobniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sztuczne sposoby na dłuższą metę nigdy nie zadziałają, więc szkoda zachodu. Chyba, że chodzi o łóżko. Wtedy wystarczy niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×