Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmidaButsu

Hahaha ale beka z ludzi jak zakaszle to każdy głowę odwraca

Polecane posty

A szedłem sobie koło apteki i widzę tych co stoją, parę kaszlnięc i każda głową w moja stronę haha.. dobrze tak posmieszkowac 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalaszlniesz parę razy to każdy ze 100 metrów łeb odwraca, mówię wam że to świetna zabawa😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U Nas 2 osoby mogą wejść do sklepu . Reszta stoi na dworze 😀

Ale w aptece czy normalny sklep? Bo w aptekach podobnie a większość sklepów z tego co widzę normalnie funkcjonje.. tylko w żabkach mają zawsze rękawiczki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A se zaraz pójdę po coś do biedronki. Sprawdzę przy okazji reakcje ludzi 😉 😁 parę głośnych kaszlniec i pouciekaja wszyscy a jak będzie duża kolejka to to sposób idealny😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale w aptece czy normalny sklep? Bo w aptekach podobnie a większość sklepów z tego co widzę normalnie funkcjonje.. tylko w żabkach mają zawsze rękawiczki 😁

Właśnie w normalnym osiedlowym sklepie - 2 osoby wchodza.  Kolejka na dworze.  Tamci wychodzą to kolejni wchodzą 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A se zaraz pójdę po coś do biedronki. Sprawdzę przy okazji reakcje ludzi 😉😁 parę głośnych kaszlniec i pouciekaja wszyscy a jak będzie duża kolejka to to sposób idealny😗

Ja często mam suchy Kaszel.  I az mi głupio jak kaszleć zacznę a 3 głowy w tył i patrzą się na mnie jak na d3biila.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja często mam suchy Kaszel.  I az mi głupio jak kaszleć zacznę a 3 głowy w tył i patrzą się na mnie jak na d3biila.  

Ja też mam odpowiedni kaszel na taki który że 100 metrów ludzie reagują 😁 A wiecie ja po grypie miałem powikłania i dwa lata leczyłem oskrzela w sumie tak smieszkuje ale jako palacz z choroba autoimmunologiczna staje się łatwiejsza ofiara dla corony😅😅 oops...🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale śmjeszne o ja jepje...Chwalisz się czy żalisz? Gębę się zatyka i dyskretnie kaszle w miesjach punlicznych czy masz wirus czy koronę...to są podstawy obycia, a ty masz bekę jak dekiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja też mam odpowiedni kaszel na taki który że 100 metrów ludzie reagują 😁 A wiecie ja po grypie miałem powikłania i dwa lata leczyłem oskrzela w sumie tak smieszkuje ale jako palacz z choroba autoimmunologiczna staje się łatwiejsza ofiara dla corony😅😅 oops...🤣

To tak jak ja - odma opłucna.  Pod tlenem byłam w 2016 r.  Także też się zastanawiałam że jak tak miałam płuca strzaskane czy to nie będzie miało wpływu.  Gdybym się zaraziła.  Jak by to nie było to mały odstęp czasu.  Ludzie chorowici - zapalenie płuc , oskrzela mogą mieć problem.  

I tak jest że człowiek kaszle a ludzie którzy w życiu na to nie zwracali uwagi to teraz patrzą jak by zombie zobaczyli.  Mimo że buzię zasłaniam.  Odkręcam głowę.  Chusteczki mam przy sobie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To tak jak ja - odma opłucna.  Pod tlenem byłam w 2016 r.  Także też się zastanawiałam że jak tak miałam płuca strzaskane czy to nie będzie miało wpływu.  Gdybym się zaraziła.  Jak by to nie było to mały odstęp czasu.  Ludzie chorowici - zapalenie płuc , oskrzela mogą mieć problem.  

I tak jest że człowiek kaszle a ludzie którzy w życiu na to nie zwracali uwagi to teraz patrzą jak by zombie zobaczyli.  Mimo że buzię zasłaniam.  Odkręcam głowę.  Chusteczki mam przy sobie.  

Ja miałem chore oskrzela.płuca są zdrowe. Przynajmniej tak mi wyszły badania.  choć co lekarz to inne ma wersje. Odmy chyba nie masz Anastazja. Myślę, że alergie są u Ciebie  jakieś   pokaslywanie może świadczyć o tym.. ja mam na kota ponoć a w domu był całe życie LOL. Też na samą sierść kota🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja miałem chore oskrzela.płuca są zdrowe. Przynajmniej tak mi wyszły badania.  choć co lekarz to inne ma wersje. Odmy chyba nie masz Anastazja. Myślę, że alergie są u Ciebie  jakieś   pokaslywanie może świadczyć o tym.. ja mam na kota ponoć a w domu był całe życie LOL. Też na samą sierść kota🤫

Odmę oplocna z lewej strony.  2 tygodnie byłam pod tlenem i miesiąc w szpitalu . Wypadek motorowy.  4 miesiące stanąć w 2016 r na nogi nie potrafiłam - miednica cholerna.  Ale już jak nowo narodzona.  Mogę brykać  🐎🐎 

Alergii na sierściuszki nie mam na szczęście . Chociaż zdarza się kichnąć w obecności kota . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja miałem chore oskrzela.płuca są zdrowe. Przynajmniej tak mi wyszły badania.  choć co lekarz to inne ma wersje. Odmy chyba nie masz Anastazja. Myślę, że alergie są u Ciebie  jakieś   pokaslywanie może świadczyć o tym.. ja mam na kota ponoć a w domu był całe życie LOL. Też na samą sierść kota🤫

U mnie też niby okey - oddycham normalnie.  Młody organizm szybko się regeneruje.  Ale jak się raz miało do czynienia z płucami i oskrzelami to może chyba wrócić ? Bezdech ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to panikarze deebile, to co usłyszą w telewizji to w to wierzą nie są wstanie zaczerpnąć informacji na własną rękę. W autobusach pustki na ulicach pustki. No i fajnie podoba mi się to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×