Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwcowamama

Karmie jedna piersia

Polecane posty

Hej dziewczyny mam taki problem ze moj 9 miesięczny syn pije tylko z jeden piersi, z drugiej sporadycznie. Niestety jedna pierś jest wielka a druga z dwa rozmiary mniejsza, widać to strasznie, jak mam ubrana obcisła bluzkę. Chce zacząć przystawiać go do drugiej jak najwiecej ale słabo to wychodzi. Myślicie ze po zakończeniu karmienia wrócą piersi to jednakowego rozmiaru?? 😩😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może da się oszukać pozycją spod pachy 😉 Jak się mleko skończy to pewnie się wyrownają rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Hej dziewczyny mam taki problem ze moj 9 miesięczny syn pije tylko z jeden piersi, z drugiej sporadycznie. Niestety jedna pierś jest wielka a druga z dwa rozmiary mniejsza, widać to strasznie, jak mam ubrana obcisła bluzkę. Chce zacząć przystawiać go do drugiej jak najwiecej ale słabo to wychodzi. Myślicie ze po zakończeniu karmienia wrócą piersi to jednakowego rozmiaru?? 😩😩

Ja miałam analogiczną sytuacje, choć u mnie nie było aż tak dużej różnicy w wielkości. Wszystko wróciło do normy po zakończeniu karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój młodszy chcial tylko lewą pierś, mi też jakoś na rękę było i faktycznie jak karmiłam to lewa była wyraźnie większa. Teraz mam dwie takie same....cytrynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×