Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

statystyki koronawirusowe rosną obecnie szybciej?

Polecane posty

 

Na grypę nie ale na powikłania. 

Można i na grypę umrzeć pół wieku temu ludzie umierali na zwykłą w naszych czasach grypę, a SARS doprowadza do niewydolności dróg oddechowych jak np zapalenie płuc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do czasu wirusa nie wiedziałem że można umrzeć na grype 😮

ja wiedziałam, ale nie wiedziałam, że np. w zeszłym sezonie aż tyle zmarło i na zapalenie płuca i żadnej żałoby narodowej nie było w zadnym kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na grypę nie ale na powikłania. 

no wiem, że jest zapalenie mięśnia sercowego, ale myślałam, że tylko jak ktoś się nie wygrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no wiem, że jest zapalenie mięśnia sercowego, ale myślałam, że tylko jak ktoś się nie wygrzeje

😒 znam kogoś kto miał grypę i żywy nie wyszedł ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Można i na grypę umrzeć pół wieku temu ludzie umierali na zwykłą w naszych czasach grypę, a SARS doprowadza do niewydolności dróg oddechowych jak np zapalenie płuc itp.

zapalenie płuc to wystarczy olać totalnie przeziębienie i jak baaaardzo olejesz i bardzo chcesz, to umrzesz, więc to też jest gneralnie znane

nastraszyli czymś nieznanym 

ja już tego nie czytam i nie oglądam, choć już się uzależniłam, bo myślęm wtedy, że mam nad tym kontrolę. tymczasem nad ŻĄDNĄ chorobą nie mamy stuprocentowej kontroli ani jej nie wybieramy. niektórzy to wolą mieć złośliwy nowotwór niż to. coś tu śmierdzi  w tej aferze. 

swoją drogą czołem, Taki tam, jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powikłanie grypy to też zapalenie płuc, zapalenie ucha - mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zapalenie płuc to wystarczy olać totalnie przeziębienie i jak baaaardzo olejesz i bardzo chcesz, to umrzesz, więc to też jest gneralnie znane

nastraszyli czymś nieznanym 

ja już tego nie czytam i nie oglądam, choć już się uzależniłam, bo myślęm wtedy, że mam nad tym kontrolę. tymczasem nad ŻĄDNĄ chorobą nie mamy stuprocentowej kontroli ani jej nie wybieramy. niektórzy to wolą mieć złośliwy nowotwór niż to. coś tu śmierdzi  w tej aferze. 

swoją drogą czołem, Taki tam, jak humorek?

Ale nowości odkryłaś... człowiek chce kocopoly pisać a i tu jeden temat 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ze zwykła tabletka może powodować smierć albo inne rzeczy? Da wam ktoś gwarancje ze wy nie będziecie tym ułamkiem procenta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadziej występujące powikłania grypy:

zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu,

encefalopatia,

poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego,

zespół Guillaina i Barrégo,

zapalenie mięśnia sercowego,

zapalenie osierdzia,

posocznica i niewydolność wielonarządowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiecie ze zwykła tabletka może powodować smierć albo inne rzeczy? Da wam ktoś gwarancje ze wy nie będziecie tym ułamkiem procenta? 

mi kiedyś po jednej spuchła warga, o kurf;a, cringe as fuck, zaraz się tiger zadusi - telefon do lekarza: odstaw, jak chcesz żyć i napij się wapna😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem takie objawy przy covid

Ból gardła, ból głowy, kaszel suchy, nudności, biegunka, agresja, nerwowość, ból klatki piersiowej - jakby coś siedziało na mostku, ból pleców, kłucie w klatce piersiowej, 37 stopni. Jak to u siebie zaobserwujecie to wiadomo.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Licytacja na choroby jak stare baby na przystanku w drodze na cmentarz 

😆😆😆 to teraz temat na fali, a ja się zawsze interesowałem medycyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Licytacja na choroby jak stare baby na przystanku w drodze na cmentarz 

ok, co myślisz o hiszpańskiej literaturze barokowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licytacja? Ja jeszcze nie napisałam co u dentysty mnie spotkało tok temu, a Ty już uciekasz BoniBluBombelek? Stchórzyłaś nim napisałam ile czekałam w czerwcu na prześwietlenie? Nie zdążyłaś usłyszeć o mojej bliźnie na kolanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja musze wstać o 5 zaraz zwariuje taki mi się nie chce 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie zaczynam licytacji bo i tak bym przebiła wasze stawki 😂 stare baby z was bez kitu takie mnie najbardziej wkoorwiaja osiedlowy monitoring. Taka jedna wiesza kiełbasę za oknem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skąd się biorą te zielone liczby przy nazwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tulę Nba,  idź spać chociaż na tę parę godzin

x

 

ja miałem takie objawy przy covid

Ból gardła, ból głowy, kaszel suchy, nudności, biegunka, agresja, nerwowość, ból klatki piersiowej - jakby coś siedziało na mostku, ból pleców, kłucie w klatce piersiowej, 37 stopni. Jak to u siebie zaobserwujecie to wiadomo.. 

nerwica + początek infekcji, a jakiej, zabijcie mnie nie wiem, ale rozumiem, że już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×