Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

statystyki koronawirusowe rosną obecnie szybciej?

Polecane posty

 

tulę Nba,  idź spać chociaż na tę parę godzin

x

nerwica + początek infekcji, a jakiej, zabijcie mnie nie wiem, ale rozumiem, że już lepiej?

koronawirus i tyle, już się uspokaja zacząłem swobodnie oddychać, czułem się źle po południu ale normalnie spałem. Jeszcze objawy właśnie problemy ze snem i całkowity brak apetytu, dziś mi się zachciało jeść dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadna nerwica bo ostatnie dni miałem spokojne, nawet mi dali podwyżkę, zero stresu, a miałem gorsze sytuacje i nic takiego nie występowało 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do czasu wirusa nie wiedziałem że można umrzeć na grype 😮

A Hiszpanka ? Ja już z 2 lata temu o tym czytałam.  Byłam zagłębiona w książki które przez ostatnie lata wiedziałam i mówiłam rodzica - zobaczycie ( im przedstawiałam fakty ) że przyjdzie w tym czasie coś ! Bo przecież spójrz logicznie jak ludzie żyją ? Przypadek ? Co jakiś czas Ziemia się odradza . Zbiera żniwa etapowo . Ja też nie bez powodu dostałam różaniec 11 lat po czym 17 z Jeruzalem . I czemu zawsze jest ? buch! I coś nagle . Coś przychodzi o świcie bądź późnego zmroku ? Bez przyczyny ? Ludzie tylko na kasie siedzą . A zabierz coś komuś - w szkole piurnik popsuj . Ludzie nie zostawia suchej nitki . W życiu taka nie byłam.  A wiem że silna bardzo jestem osobą . Kiedyś wątpiłam w siebie ale życie mi pokazało ile potrafię sobie odmówić by z kimś pogadać ,pomoc fizycznie. Konflikt się zacznie gdy wyzdrowieję każdy.  Pierwszy rok może być że każdy się otrzepie ale Ty myślisz że ludzie zapomną ? Jak im rodziny zabiera masowo ? A kasa ? Gospodarka ? Boże Swiety to dopiero się zacznie . Każdy kraj na swoje ucierpi.  Ale silniejsi będą polować jak np Rosja w pobliżu kogo ma ? Ta swoją biedna Ukrainę ,Estonię , Łotwę . Chiny już USa . Bez wątpienia Chiny uderza w Rosję za ropa . Co dziś przynęta - wypierają się jak im tego nie potrzeba.  Dziś nie jest ciemnogród jak tyle moim zamilowaniem było się dowiedzieć JAK NAJWIĘCEJ O II WOJNIE światowej . Mój pradziadek , filmy dokumentalne ,książki . Moja dziedzina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Taki tam, jak humorek?

Boli mnie głowa😵 chyba wczoraj za głośno słuchałem muzyki😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×