Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Lat 59 . Choroby nadcisnienie . Jakie ma szansę na przeżycie jesli zachoruje na koronawirusa? Pracuje w sklepie spożywczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałaś o to już conajmniej dziesięć razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, widzę że swirujesz już od tego siedzenia w domu. Znajdź sobie jakieś zajęcie, nie wiem, naucz się robić na drutach i zrób coś dla dziecka, maluj, czytaj, pisz, cokolwiek. Inaczej zwariujesz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie tel z panią MarPińczewska i powiem tak ta jej wróżba nie powaliła mnie .O wszystko pani Marta mnie wypytywała w zasadzie same ogólniki nic konkretnego nie dowiedziałam się.Kiedy zapytałam o jedną osobę która jest dla mnie ważna pani Marta była zdziwiona i zaskoczona że ta osoba nie mieszka w Polsce .Ja z kolei wyraziłam zdziwienie że tego karty nie pokazały Pani Marta przyznała że rzeczywiście tego karty nie pokazały .Do tego wszystkiego pani bardzo ograniczona czasowo 45 min i kiedy chciałam pod koniec tego czasu dopytać o jedną sprawę pani Marta powiedział że to koniec rozmowy .Sądzę że są osoby które mają pozytywne doświadczenie Dla mnie pani Marta nie jest moją wróżką 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×