Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laura*****

Listopadówki 2020 - są jakieś?

Polecane posty

Hej, jest już ktoś z terminem na listopad 2020 😉 nie znalazłam tematu, więc zakładam nowy. U mnie termin wychodzi na 5 listopada, mam już 2 dzieci w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem 🙂 Też czekałam aż pojawi się towarzyszka przygody 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem 🙂 Też czekałam aż pojawi się towarzyszka przygody 

To twoje pierwsze dziecko ? Mąż szczęśliwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej, jest już ktoś z terminem na listopad 2020 😉 nie znalazłam tematu, więc zakładam nowy. U mnie termin wychodzi na 5 listopada, mam już 2 dzieci w domu.

Zawsze chciałaś mieć dużą rodzinę, że będziesz miała 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zawsze chciałaś mieć dużą rodzinę, że będziesz miała 3 ?

Chciałam mieć 3, ale za kilka lat, ta trzecia ciąża to wpadka, ale powoli oswajam się... Mąż o dziwo zachwycony, no ale to nie on chodzu teraz z codziennym kacem, hehe

 

 

Jestem 🙂 Też czekałam aż pojawi się towarzyszka przygody 

Witaj Mopti 😉 na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny. Moje pierwsze 🙂

Termin połowa listopada. Jeśli wszystko pójdzie ok to może nawet w prezencie na moje ur będzie 🙂

Na razie martwię się o to czy nie będzie problemów z badaniami przez koronawirus... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Prawodpodobnie początek listopada, jak wszystko będzie ok, po usg 6tydz+2dni i brak jeszcze zarodka, pęcherzyk wygląda nas 5 tydz. Więc wszystko się jeszcze okaże co do terminu i w ogole..

Ciąża druga po 10 latach  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zareagowali wasi mężowie na wieść o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie starania były, więc przyszły tatuś szczęśliwy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż w szoku że udało się nam za 1 razem 😁 o pierwsze dziecko staraliśmy się pół roku,  a teraz w pierwszym cyklu starań się udało 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłyście u lekarza już? Ja miałam mieć wizytę w czwartek ale w ubiegłym tyg dzwoniła położna, że najprawdopodobniej lekarza nie będzie, i żebym poszukała gdzie indziej. A gdzie indziej nie przyjmują 😩 i tak trwam sobie w niepewności, ale brak @ , wymioty i mdłości są, nie mam żadnych plamien więc póki co czekam, aż to wariactwo z koronowirusem skończy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam już na dwóch wizytach. 2 kwietnia mam kolejną. 

Laura może poszukaj gdzieś jeszcze bo myślę, że tak szybko to sytuacja z koronawirusem nie skończy się. 

A szukałaś prywatnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już byłam, słyszałam bicie serduszka już 😊 zrobiłam już nawet badania na cukrzycę bo w 1 ciąży miałam od początku i okazało się że nie ma cukrzycy 😍 narazie 😅 Ale cieszę się bardzo! Byłam pewna że będzie od początku

No nie wesoło z tym koronawirusem... ja tez miałam w czwartek wizyte i balam się ze będzie  odwołana Ale moja  gin przyjmuje tylko pacjentki w ciąży i pilne przypadki także udało mi się..  nastepna wizyta 23 kwiecień:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja byłam już na dwóch wizytach. 2 kwietnia mam kolejną. 

Laura może poszukaj gdzieś jeszcze bo myślę, że tak szybko to sytuacja z koronawirusem nie skończy się. 

A szukałaś prywatnie? 

Tak, prywatnie też odmawiają, w piątek mam dzwonić w jedno miejsce. Ciągle szukam,  w końcu coś się zwolni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny🙂 ja mam termin na 27 więc końcówka listopada. Jeszcze nie byłam u lekarza bo kazał przyjść dopiero w siódmym tygodniu. A jak się czujecie? Macie już jakieś typowe objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 🙂 mam termin na 8 listopada. Jutro jadę na test PAPP-A, a 27.04. prenatalne + od razu wizyta u mojej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chwilowo starania przeszły w stan wyluzowania 😜 ja badam sobie owulację, kupiliśmy żel prefert vaginal co ma wspomóc zapłodnienie no i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć Dziewczyny 🙂 mam termin na 8 listopada. Jutro jadę na test PAPP-A, a 27.04. prenatalne + od razu wizyta u mojej gin.

Karolina, zapraszam do tematu Listopadowe Mamy 2020, tam siedzimy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×