Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panda234

Zwariować można 🙈🙈

Polecane posty

Słuchajcie jak to jest spotykamy się z kimś, myślimy że go znamy, cały czas twierdzi że mu zależy, dzwoni, pisze, a nagle wychodzą na jaw jego kłamstwa. Po tym wszystkim twiedzi, że chce się spotkać, ale w obecnej sytuacji jest to niemożliwe, a porozmawiać o tym przez tel nie chce. Więc zadzwoniłam i powiedziałam, że chce porozmawiać, ale obiecał zadzwonić następnego dnia to wyjaśnić. Wówczas powiedziałam że jeśli tego nie zobi to ja już się więcej nie odzywam. Następnego dnia odezwał się z informacją, że miał wypadek, ale to była naprawdę niegroźne wydarzenie. W tej sytuacji sądziłam, że kolejnego dnia odbędzie się ta rozmowa, ale cisza i wyjaśnienie jak doszło do wypadku. Więc napisałam, że główny temat nadal nie jest poruszany i już go nie będę męczyć, bo sprawa jest jasna. Chciałam to skończyć w sposób kulturalny, tak aby nie tracić znajomosci. Sądzicie, że powinnam to mu jeszcze napisać czy zdecydownie się odciąć? Czemu on tchórzy przed tą rozmową? A może zadzwonić? Proszę pomóżcie bo już nie wiem co zrobić, jestem osobą, która jeśli się rozstaje to woli to przegadać niezależnie od tego co było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×