Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Domi33

36 tydzień ciąży

Polecane posty

Cześć dziewczyny, obecnie jestem w 36 tygodniu ciąży kilka dni temu byłam na wizycie u gin i liczyłam na usg (czytałam że w tym tyg jest obowiązkowe) jednak mój ginekolog mi go nie zrobił mimo, że poprosiłam. Stwierdził, że nie ma potrzeby. Nie wiem ile maleństwo waży... Na poprzedniej wizycie również nie robił usg. Boję się, że dziecko może być za duże na poród naturalny a ja nawet nie będę o tym wiedziała. W kwietniu ostatnia wizyta czy wtedy musi mi wykonać usg? 

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chodzisz prywatnie czy na NFZ? Moja pani doktor na każdej wizycie robiła usg, nie musiałam o to prosić. Chociaż wiem, że niektórzy lekarze uważają, że za dużo usg może zaszkodzić dziecku, może Twój ma właśnie takie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć dziewczyny, obecnie jestem w 36 tygodniu ciąży kilka dni temu byłam na wizycie u gin i liczyłam na usg (czytałam że w tym tyg jest obowiązkowe) jednak mój ginekolog mi go nie zrobił mimo, że poprosiłam. Stwierdził, że nie ma potrzeby. Nie wiem ile maleństwo waży... Na poprzedniej wizycie również nie robił usg. Boję się, że dziecko może być za duże na poród naturalny a ja nawet nie będę o tym wiedziała. W kwietniu ostatnia wizyta czy wtedy musi mi wykonać usg? 

Pozdrawiam 🙂

Moja pani ginekolog również zawsze robi mi usg mam wizytę co miesiąc a od 30 tygodnia co dwa tygodnie i zawsze wiem ile wazy i jak się rozwija maluszek nie rozumiem jak można nie zrobić usg po za tym na każdej wizycie dostaje zdjęcia mojego dzidziusia a płace za wizytę tylko 50 zł wiec moim zdaniem trafiłam na najlepszego ginekologa, masz prawo się martwić co do wagi dziecka bo powinnaś wiedzieć na tym etapie ile wazy mój jest wielki jak na obecny tydzień wiec moja ginekolog zaleciła cc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem w 36 tygodniu i zawsze, na każdej wizycie miałam usg, nie wyobrażam sobie inaczej i mój ginekolog też. Jesteś na końcówce, musisz wiedzieć ile dziecko waży i jak jest ułożone. Masz olewczego lekarza, ja bym poszła do innego na dokładne badania, nie wytrzymałabym chyba w takiej niepewności, zwłaszcza, że to prawie sam koniec ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×