Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

realistaa

Starsze kobiety są lepsze niż młodsze

Polecane posty

 

No i dlatego kobiety nie masz.  Bo po prostu nie masz do Nich podejścia. 

Co ty możesz wiedzieć na ten temat? Kobietom nie trzeba kupować durnot czy pięknych kwiatów dla nich niszczyć, chyba że celuje się w pustą lalke....... których masy wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście się taki model nie podoba - także za takimi się nie oglądam.  Dla mnie są sztuczni.   I tyle.  Chłopak musi być chłopakiem a nie rozpieszczona księżniczka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każdy ma taką kobietę na jaką zasługuje . Powyżej wymieniłeś model - jest piękna ,zaradna to czemu jej się taki facet ma nie podobać ? Jeśli Go może mieć - niech ma.  Ty nie możesz mieć ślicznotki - bo nie spełniasz kryterii to jej nie masz.  Proste.  Tak to działa.  I to nie jest nowość że przystojny facet wybierze brzydala.  I to widać nawet na portalach społecznościowych.  Podejrzewam że na apkach także - gdy napiszę stado a kobieta sobie wybierze takiego jaki jej się podoba.  Ma do tego prawo.  

Wybierze wizualnie jaki się jej podoba a potem rozczarowanie, kłótnie, zdrady i rozwody. Faktycznie recepta na sukces, czyli decyzje podjęte na podstawie fotki z portalu czy przystojnej gęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co ty możesz wiedzieć na ten temat? Kobietom nie trzeba kupować durnot czy pięknych kwiatów dla nich niszczyć, chyba że celuje się w pustą lalke....... których masy wszędzie.

Właśnie że potrzeba od czasu do czasu głupiego kwiatka dać chociaż by urwanego z pola.  Przytulić / pocałować.  Być człowiekiem.  A nie bydlęciem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mi osobiście się taki model nie podoba - także za takimi się nie oglądam.  Dla mnie są sztuczni.   I tyle.  Chłopak musi być chłopakiem a nie rozpieszczona księżniczka.  

Ale gdy byłaś młodsza to sikałaś w majty na widok jakiegoś przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wybierze wizualnie jaki się jej podoba a potem rozczarowanie, kłótnie, zdrady i rozwody. Faktycznie recepta na sukces, czyli decyzje podjęte na podstawie fotki z portalu czy przystojnej gęby.

Ale na żywo się nie poznają ludzie ? Rozwody i kłótnie są i były.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale gdy byłaś młodsza to sikałaś w majty na widok jakiegoś przystojniaka.

Byłam 2 lata temu miałam 23.  I miałam przystojnego faceta.  A nie modela 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie że potrzeba od czasu do czasu głupiego kwiatka dać chociaż by urwanego z pola.  Przytulić / pocałować.  Być człowiekiem.  A nie bydlęciem.  

Wiem że kobiety nie mają problemu z zabijaniem ( aborcji jest miliony ), ale to chyba taka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale na żywo się nie poznają ludzie ? Rozwody i kłótnie są i były.  

Bo ludzie jako szczeniaki dobierają się wizualnie zamiast głową i sercem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tacy" pusc"i ludzie z drugiej strony moze maja tez fajnie 😉 moze wcale tacy pusci tez nie sa. materialisci sa niekoniecznie  glupi wszyscy 😉 zaradni, inteligentni, interesujacy, nie jest to takie proste ze ble i pustaki... a wyobraz sobie pare super wartosciowych ludzi co wiedza co w zyciu wazne tzn wyglad niewazny kasa niewazna ale ok siedza tacy wartosciowi i glebocy w czterech scianach wpatruja sie w siebie i ta szarosc zycia wokol ich dobija i na nic nie licza bo nikt inny ich nie chce, marzen nie maja ,celow nie.. to ja bym wolala byc tym "pustakiem" jakos

Jeśli szarość życia kogoś dobija to będzie wielce rozczarowany dorosłym życiem, bo to nie serial w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiem że kobiety nie mają problemu z zabijaniem ( aborcji jest miliony ), ale to chyba taka natura.

Faceci także nie raz tak wymiekna - i przeważnie Oni mają te durne pomysły - może usuniemy.  Kobieta przeważnie - nie do końca chce.  To ich decyzja , niestety.  Nie popieram ale też nie krytykuje.  Jak ma być na świecie kolejne nieszczęśliwe dziecko . Nie potrafią się zająć to niech chociaż się zabezpieczają . Ale niestety antykoncepcja nie jest 100% . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Byłam 2 lata temu miałam 23.  I miałam przystojnego faceta.  A nie modela 😏

Pogadamy za 5 lat jak dorośniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo ludzie jako szczeniaki dobierają się wizualnie zamiast głową i sercem. 

Ale starsi ludzie także . Identycznie.  To nic więcej jak charakter nie stabilny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pogadamy za 5 lat jak dorośniesz.

Wiesz jak 7 lat się nic nie zmieniłam to i za 5 Gów / no się zmienię.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo ludzie jako szczeniaki dobierają się wizualnie zamiast głową i sercem. 

i tu pitolisz. Co znaczy "sercem" - przecież serce to pompa, która pompuje krew.

Masz od szczeniaka wgrane oprogramowanie, które pozwoliło przeżyć naszemu gatunkowi. Jest ono silniejsze niż tak zwana "wolna wola". Także przyroda nie może sobie pozwolić, żeby jakaś nieowłosiona małpa miała możliwość według swego widzi mi się ruchać jakąś samicę. To jest bardziej skomplikowane - podświadomość widzi to czego ty nie dostrzegasz i wie, że z tym osobnikiem opłaca się parzyć a z tamtym nie. Tu chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby przekazać swoje geny dalej i żeby miały szansę na przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Faceci także nie raz tak wymiekna - i przeważnie Oni mają te durne pomysły - może usuniemy.  Kobieta przeważnie - nie do końca chce.  To ich decyzja , niestety.  Nie popieram ale też nie krytykuje.  Jak ma być na świecie kolejne nieszczęśliwe dziecko . Nie potrafią się zająć to niech chociaż się zabezpieczają . Ale niestety antykoncepcja nie jest 100% . 

Jak się nie myśli to potem potrzebna aborcja. Ale kobiety niestety często nie mają własnego rozumu. Robią aborcje bo facet im każe? Jakby im facet kazał kogoś na ulicy zadźgać też by to zrobiły? Aż takie bezmózgi ? Przydało by się aby używały własny rozum od czasu do czasu zamiast zwalały konsekwencje na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale po cos trzeba zyc jednak jakies marzenia miec, fajnie po prostu jak ludzie maja cele w zyciu inne, cos poza miloscia czy seksem. cos w sobie ciekawego 

Cele można mieć, niestety wiele ludzi przegina z celami, idą po trupach lub kosztem nie wartym celu. Niestety dopiero gdy cel osiągną dochodzą do wniosku że nie było warto gonić za nim kosztem tego co stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak się nie myśli to potem potrzebna aborcja. Ale kobiety niestety często nie mają własnego rozumu. Robią aborcje bo facet im każe? Jakby im facet kazał kogoś na ulicy zadźgać też by to zrobiły? Aż takie bezmózgi ? Przydało by się aby używały własny rozum od czasu do czasu zamiast zwalały konsekwencje na innych.

To jest podejrzewam wspólna decyzja.  I jak zdążyłam zauważyć - nikt się nad tym nie rozczula i nie płacze.  Za 5 lat mają pierwsze dziecko - świadomie bo są gotowi na to.  I żyją.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale starsi ludzie także . Identycznie.  To nic więcej jak charakter nie stabilny.  

Dlatego portale nie powinny mieć wcale zdjęć, bo powodują tylko przyszłe problemy, ale taki ich cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz jak 7 lat się nic nie zmieniłam to i za 5 Gów / no się zmienię.  

Takim myśleniem raczej nie dajesz wrażenia osoby dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego portale nie powinny mieć wcale zdjęć, bo powodują tylko przyszłe problemy, ale taki ich cel.

Tak , z tym się zgodzę.  Człowiek by nie przebierał na prawo i lewo jak w warzywniaku.  Poznał by się bliżej. Spotkał raz / drugi /piąty.  Trochę nadrybdal aż by znalazł.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jest podejrzewam wspólna decyzja.  I jak zdążyłam zauważyć - nikt się nad tym nie rozczula i nie płacze.  Za 5 lat mają pierwsze dziecko - świadomie bo są gotowi na to.  I żyją.  

Często kobiety robią aborcje i nawet facetów o to nie pytają. Dla niektórych aborcja to widocznie jak zjedzenie ciastka, przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takim myśleniem raczej nie dajesz wrażenia osoby dojrzałej.

Słuchaj ja dojrzałam już bardzo dawno temu.  Życie mnie do tego skłoniło.  I wiem już w 90 % jaka jestem . Co lubię ,czego nie lubię.  Co chce / czego nie chce.  Jak postąpiła w danej sytuacji.  I duuuzo innych spraw.  Mnóstwo ludzi w wieku 35lat nic o sobie  nawet nie wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Słuchaj ja dojrzałam już bardzo dawno temu.  Życie mnie do tego skłoniło.  I wiem już w 90 % jaka jestem . Co lubię ,czego nie lubię.  Co chce / czego nie chce.  Jak postąpiła w danej sytuacji.  I duuuzo innych spraw.  Mnóstwo ludzi w wieku 35lat nic o sobie  nawet nie wie. 

Jeśli tak jest naprawde to chyba wiesz że jedyna pewna rzecz to zmiana.... za 5 lat możesz mieć kompletnie inne spojrzenie na wiele spraw. Nie mówie że wiek to jedyne kryterium, bo liczą się też doświadczenia. Ale jeśli ktoś ma więcej lat to przeważnie więcej doświadczeń, dobrych i złych, a to buduje tej osoby spojrzenie na realia, które siłą rzeczy są u każdego inne. Są i pustaki 35 letnie jak i osoby po wielu doświadczeniach w wieku 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Słuchaj ja dojrzałam już bardzo dawno temu.  Życie mnie do tego skłoniło.  I wiem już w 90 % jaka jestem . Co lubię ,czego nie lubię.  Co chce / czego nie chce.  Jak postąpiła w danej sytuacji.  I duuuzo innych spraw.  Mnóstwo ludzi w wieku 35lat nic o sobie  nawet nie wie. 

pozatym bez tych doświadczeń nie byłabyś sobą, bo i te dobre i te złe spowodowały że jesteś taka jaka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Często kobiety robią aborcje i nawet facetów o to nie pytają. Dla niektórych aborcja to widocznie jak zjedzenie ciastka, przykre.

Niestety tak jest.  Ale jeśli coś ma być nie stabilnego , na dłuższą metę totalny nie wypał to wcale to dla mnie dziwne nie jest.  Bądź potem samotna mamusia a tatuś co drugi weekend na widzenia. Osobiście jak by mi się takie coś przydarzyło to pierwsza jestem w Niemczech na aborcji.  Na szczęście uważam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli tak jest naprawde to chyba wiesz że jedyna pewna rzecz to zmiana.... za 5 lat możesz mieć kompletnie inne spojrzenie na wiele spraw. Nie mówie że wiek to jedyne kryterium, bo liczą się też doświadczenia. Ale jeśli ktoś ma więcej lat to przeważnie więcej doświadczeń, dobrych i złych, a to buduje tej osoby spojrzenie na realia, które siłą rzeczy są u każdego inne. Są i pustaki 35 letnie jak i osoby po wielu doświadczeniach w wieku 21.

Na pewno większe doświadczenie.  Mogę spojrzeć na coś - jeszcze inaczej.  Ale pewne rzeczy zostaną - nie zmienne.  Bo zwyczajnie je lubię w sobie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

pozatym bez tych doświadczeń nie byłabyś sobą, bo i te dobre i te złe spowodowały że jesteś taka jaka jesteś

Właśnie dużo pięknych chwil jak i przykrych.  Plus mój mega ciekawki charakter spowodował że nie raz była gleba zaliczona i musiałam się lizać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko  to geny po rodzicach i reszcie przodków.

To daje dużo, im stabilne towarzystwo i w miarę rozgarnięte (nie piszę inteligentne ponieważ, często natura nie lubi odchyłu od średniej i nazbyt inteligentni ludzie też mają spore psychiczne odchyły) tym łatwiej w głowie spokój i umiejętność odnalezienia się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niestety tak jest.  Ale jeśli coś ma być nie stabilnego , na dłuższą metę totalny nie wypał to wcale to dla mnie dziwne nie jest.  Bądź potem samotna mamusia a tatuś co drugi weekend na widzenia. Osobiście jak by mi się takie coś przydarzyło to pierwsza jestem w Niemczech na aborcji.  Na szczęście uważam.  

To po co takim ziomkom te panny dają du'py? brak logiki widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×