Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nnnnl

Na Badoo zagadała do mnie laska 10/10 i ma na zdjęciach nowe BMW 8 i luksusowy dom.

Polecane posty

 

jako kobiete troche mnie bawi ocenianie wartosci czlowieka pod katem tego, ze jakas laska go chce tak naprawde 🙂 Taki Tesla podobno kobiety nie mial i co... fajny gosc 

Dokladnie! tylko współczuć mi zostaje takim facetom jak autor.myslal że się podniecimy razem z nim!! hehe Lajka nie mogę Ci dać za ten wpis(nie wiem why)Ale w sedno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci się każe podniecać. Po tym co piszesz wywnioskowałem, że jesteś pryszczata, brzydka i gruba. I zazdrościć ładnym czyli mi powodzeni jakie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moja dziewczyna ma szczęście, bo jest najbardziej kochana przez swojego faceta osoba na świecie. A z jej podejście to też trudno miałby kogoś sobie znaleźć. 

Jeszcze się uważasz za jej zbawienie ?wow matka Teresa w portkach heheh.wypieprzylabym takiego cwaniaczka jak Ty jak najszybciej.walizki byś nie zdążył chwycić heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze się uważasz za jej zbawienie ?wow matka Teresa w portkach heheh.wypieprzylabym takiego cwaniaczka jak Ty jak najszybciej.walizki byś nie zdążył chwycić heh

Najpier to sobie kogoś znajdź, żebyś mogła wyrzucić. Nie nie uważam się za jej zbawienie. Mówię tylko, że mało który facet miałby dla niej tyle cierpliwość. W drugą stronę też to działa więc uzupełniamy się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśl o mnie co chcesz .na powodzenie nie narzekam i nie muszę wystawiać 30podrasowanych fotek na widok publiczny ...hehe jeszcze dokładać BMW i chaty jakby było mało ..żal mi takich ludzi poprostu ale świata się już nie naprawi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zalezy jakie kto ma priorytety 🙂 nie dla kazdego to jakis wyznacznik zajebistosci.... a chwalenie sie czyms takim no nie jest zbyt fajne,nie jest atrakcyjne xd ale od tego jest to forum, spoko 😄 

Dokładnie ja to traktuje jak pisanie z botami. Jakbym chciał się czymś chwalić to na pewno są jakieś bardziej odpowiednie social media. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

7 minut temu, marawstala napisał: Do mnie na FB chciał kiedyś zagadać Batman : )  X ja nie mam problemu być utrzymywany 😘

Rozważę to jak juz coronavirus się uspokoi... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do mnie na FB chciał kiedyś zagadać Batman : ) 

Do Ciebie też ??? a to drań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myśl o mnie co chcesz .na powodzenie nie narzekam i nie muszę wystawiać 30podrasowanych fotek na widok publiczny ...hehe jeszcze dokładać BMW i chaty jakby było mało ..żal mi takich ludzi poprostu ale świata się już nie naprawi 😞

Ale to nie jest widok publiczny. Wiesz jak działa badoo? Możesz wejść na profil osoby, która Ci dała polubienie. Chyba, że masz wykupiony pakiet. I nie da się wyszukać takiej osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Daj fotkę tej kobiety.

A jak się wstawia? 

Jak daje link hostingu to trafia do akceptacji przez moderatora

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najpier to sobie kogoś znajdź, żebyś mogła wyrzucić. Nie nie uważam się za jej zbawienie. Mówię tylko, że mało który facet miałby dla niej tyle cierpliwość. W drugą stronę też to działa więc uzupełniamy się. 

A BMW uzupelniloby wam garaż ?hehe masz takie priorytety z d... ze już całkiem boje się o przyszłe pokolenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co tam siedzisz skoro masz kobietę ?czekasz na lepszą ?bogatsza?czy co?bo nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poczekam na mężczyznę pająka : )

Polatalabym z..Supermanem za darmo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A po co tam siedzisz skoro masz kobietę ?czekasz na lepszą ?bogatsza?czy co?bo nie kumam

Lubię wiedzieć jakim się podobam. A wychodzi na to, że tym z górnej półki. 

Nie nie czekam na lepszą. Jestem zakochany z tą z którą jestem. Chyba lepiej że wypisuj z nudów tutaj takie historie niż miałbym na serio za coś się brać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w sumie to mozna troche zrozumiec taka ekscytacje bo to moze i rzadsze ze mezczyzne jakas kobieta zagada 😄 mnie to po prostu troche smieszy a troche z rozrzewnieniem wspominam gimnazjum... urosly piersi, robie sie kobieta, kolezanki obok podniecaly sie z  godzine ze ktos zwrocil uwage, ten ze zaczepil a ten ze klepnal w tylek i takie to bylo cos wielkiego! ojejejciu i takie powazne dyskusje sie prowadzilo hahahha

Yeahh!! Oj..pamiętam ..się gadało ,pamiętniki pisalo ..ajjj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w sumie to mozna troche zrozumiec taka ekscytacje bo to moze i rzadsze ze mezczyzne jakas kobieta zagada 😄 mnie to po prostu troche smieszy a troche z rozrzewnieniem wspominam gimnazjum... urosly piersi, robie sie kobieta, kolezanki obok podniecaly sie z  godzine ze ktos zwrocil uwage, ten ze zaczepil a ten ze klepnal w tylek i takie to bylo cos wielkiego! ojejejciu i takie powazne dyskusje sie prowadzilo hahahha

Kogo twoje płaskie cycki interesują. Tu laska ma BMW za 400000 i chatę pewnie za bankę i zagadał do mnie. 

Edytowano przez Nnnnl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kogo twoje płaskie cycki interesują. Tu laska ma BMW za 400000 i chatę pewnie za bankę i zagadał do mnie. 

I w teorii gdyby się zakręcił to mógłbym to mieć skoro dała mi polubienie i jeszcze sama napisała do mnie. Ale wy tego nie ogarniacie bo jesteście pasztetami i nawet nie wiecie jak działaj takie portale. I to, że laska 10/10 zagaduje to jest dla każdego faceta powód do dumy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no o to chodzi ze to takie zachowanie troche gimnazjalne 😄 no i teraz tak nie robie bo to troche słabe chwalenie sie czyms takim hahahaha

Duże dziewczynki chwała się czymś innym, ale ty nigdy nie będziesz mieć nawet e 46😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lubię wiedzieć jakim się podobam. A wychodzi na to, że tym z górnej półki. 

Nie nie czekam na lepszą. Jestem zakochany z tą z którą jestem. Chyba lepiej że wypisuj z nudów tutaj takie historie niż miałbym na serio za coś się brać. 

Dla ciebie z górnej dla kogos ...dno..skoro musi aż tak se starac,pompować piersi,dokładać gadżety..też niedowartosciowana osoba musi być.a Ty jakies dokladasz żeby być atrakcyjniejszy ?smutne to z lekka.seks z wybranka swą sobie lepiej zafunduj i git 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ojj napewno 🙂 dajac lajka juz jest gotowa na slub i dzieci tak

Nie ja myślę, że ona bardzie szuka na seks. I fajnie, że pisze do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla ciebie z górnej dla kogos ...dno..skoro musi aż tak se starac,pompować piersi,dokładać gadżety..też niedowartosciowana osoba musi być.a Ty jakies dokladasz żeby być atrakcyjniejszy ?smutne to z lekka.seks z wybranka swą sobie lepiej zafunduj i git 😉

Wiesz te gadżety to piersi wyglądają na sztuczne, ale nie można wykluczyć, że jednak jest tak zajebists, że jednak prawdziwe. 

A reszta samochód i dom uchwycone w kadrze przypadkowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kogo twoje płaskie cycki interesują. Tu laska ma BMW za 400000 i chatę pewnie za bankę i zagadał do mnie. 

No tak ..racja..Nie mam się czym chwalić przy takiej bogini Badoo 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra znikam bo widzę, że w temacie odpisuja mi tylko małe dziewczynki, które już dawno powinny spać. Widać że nie ma was kto nawet zaspokoić i zazdrościcie inny... ale mało istotne pozdro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz te gadżety to piersi wyglądają na sztuczne, ale nie można wykluczyć, że jednak jest tak zajebists, że jednak prawdziwe. 

A reszta samochód i dom uchwycone w kadrze przypadkowo. 

Dużo was tam takich frajerów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ale z was dziecinada obstawiam 15/16 lat 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

raz dostałam ochrzan jak taka durna trzpiotka sie podniecałam ze jakis łobuz z podbitym okiem (psotny dzieciak ze szkoly) klepnał mnie w tyłek, ja to przezywalam wielce ze jestem taka atrakcyjna,a jakas kolezanka do mnie "i co? myslisz ze fajna jestes ??" i to nosa mi utarlo haha o to mi chodzi

On tego nie zjarzy hehe ..a niech będzie że mam 16 !!!yeahh!! yupi!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale to nie jest widok publiczny. Wiesz jak działa badoo? Możesz wejść na profil osoby, która Ci dała polubienie. Chyba, że masz wykupiony pakiet. I nie da się wyszukać takiej osoby 

Czyli sam rozumiesz jak działa taki portal ?
Żeby widzieć fajne laski musisz zapłacić.
Firmie zależy na tym abyś zapłacił abonament i dlatego są takie fałszywe konta z których będziesz co jakiś czas dostawał jakieś wiadomości.  Do tego masz limit wiadomości, więc jak odpiszesz, to ona też odpisze dosłownie 2-3 słowami, a wiadomość przepadła, więc "wykup pakiet"...
Im dłużej tam będziesz tym mniej wiadomości będziesz dostawał, a tym co się dopiero zarejestrowali wysyłają takie wiadomości co dzień, bo chcą Cię naciągnąć na opłacenie pakietu. Zdjęcia mają z instagrama, itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×