Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aniaaa123

Gdzie teraz szukać pracy?

Polecane posty

Czy to jest w ogóle możliwe? Przez epidemie zostałam bez pracy, zaczyna mi brakować pieniędzy...  Nie mam pojęcia co mam zrobić. Epidemia może potramwac kilka miesięcy a przecież trzeba za coś żyć. Nie mam oszczędności, nie mam rodziny która mogłaby mi pomóc. Jestem przerażona bo ludzie robią zapasy a mnie zaczyna przestawiać stać na bieżące potrzeby a co dopiero na zapasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepach na pewno będzie brakowało lub już brakuje chętnych rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W sklepach na pewno będzie brakowało lub już brakuje chętnych rąk do pracy...

Też o tym myślałam. Szczerze mówiąc boję się trochę, bo moja koleżanka, która pracuje w sklepie mi mówiła że pracodawca nie zapewnia nawet rękawiczek do pracy... Ale obawiam się że będę musiała bo co z tego, ze wirus mnie nie wykończy, jak zdechne z głodu 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgłoś swoją sytuację do jakiejś instytucji , wiem że teraz sa organizowane takie akcje pomocy właśnie takim ludzią jak Ty . Musisz poszperać w necie .

Niestety tu będzie problem. Dlatego, że nie mam umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprędzej w sklepach, gastronomii (jedzenie na dowóz) jeśli ktoś poszedł na zwolnienie i potrzebują ludzi..

Teraz mogą przydać sie też takie usługi jak robienie ludziom zakupów, którzy nie chcą wychodzic z domu, czy wyprowadzanie psów na spacer itd.

Możesz też próbować handlować przez internet czymś na co jest akurat popyt - art. medyczne typu maski, zele, możesz kupić taniej i sprzedawać drożej, wszelkie ciuchy, urządzenia elektyczne, ładowarki, bo sklepy pozamykane i ludzie będą je przez neta kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pilnie potrzebujesz gotówki, to wydrukuj trochę ogłoszeń, że chetnym zrobisz zakupy, czy wyprowadzisz psa i porozwieszaj na drzwiach klatek w blokach koło siebie. Odzew myślę, że bedzie spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×