Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiutka99

Qestion and answer

Polecane posty

 

To ja zacznę. Co Cię skłoniło do zarejestrowania się i pisania tutaj?

kiedyś pisałam bez rejestracji. Na informatyce w gimnazjum znalazłam to forum. Zarejestrowałam się jak wprowadzili rok temu obowiązek rejestracji. Potem go nie było, no a teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam problemy sercowe. Fajnie poczytać, że nie tylko Ty jesteś w d upie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miałam problemy sercowe. Fajnie poczytać, że nie tylko Ty jesteś w d upie. 

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z jakiego powodu załozyłaś ten temat?

Bo chce porozmawiać. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asiutka co się dzieje z tematem z +++?

Myślałam, że w tym czasie będą stali bywalcy... A tu nic A nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z jakiego powodu załozyłaś ten temat?

no z takiego,że można porozmawiać, ktoś może ma pytania. I myślę nad kanałem na yt. No i sprawdzam czy pytanie odpowiedź by się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Asiutka co się dzieje z tematem z +++?

Myślałam, że w tym czasie będą stali bywalcy... A tu nic A nic...

no to co z większością, mniej osób jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no z takiego,że można porozmawiać, ktoś może ma pytania. I myślę nad kanałem na yt. No i sprawdzam czy pytanie odpowiedź by się sprawdziło

Co masz do zaoferowania potencjalnemu rozmówcy by robić Q&A? Albo mi się coś pomieszało albo Q&A robią ludzie w pewnym gronie lub ogólnie znani, specjaliści, autorytety. Kim Ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co masz do zaoferowania potencjalnemu rozmówcy by robić Q&A? Albo mi się coś pomieszało albo Q&A robią ludzie w pewnym gronie lub ogólnie znani, specjaliści, autorytety. Kim Ty jesteś?

no to jest to w pewnym gronie na forum, robią je też ludzie  na YT czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no to jest to w pewnym gronie na forum, robią je też ludzie  na YT czasami

Masz jakiś konkretny content czy zamierzasz stworzyć kanał do rozmawiania o wszystkim i o niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz jakiś konkretny content czy zamierzasz stworzyć kanał do rozmawiania o wszystkim i o niczym?

jakbym się uparła to by był. No ale mam pomysł na dwa może trzy filmiki. O tenisie, pokazałabym podstawy gry i jak się rozgrzać, na co zwrócić uwagę. O modzie, pierwszy powiedzmy o ubraniach np skórzanych. I 3 filmiki a potem co?. No i dlatego nie zrobiłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakbym się uparła to by był. No ale mam pomysł na dwa może trzy filmiki. O tenisie, pokazałabym podstawy gry i jak się rozgrzać, na co zwrócić uwagę. O modzie, pierwszy powiedzmy o ubraniach np skórzanych. I 3 filmiki a potem co?. No i dlatego nie zrobiłam 

Narób 5 filmów z góry. Wrzucaj po jednym co powiedzmy dwa tygodnie. Da Ci to czas na inwencję.

Życzę sukcesu, choć sam miałem kanał do którego by zdobyć materiał ryzykowałem zdrowie, życie, więzienie i do tego utopiłem kilkanaście tysięcy złotych. Niestety nie trafiłem w kontent i w niektórych środowiskach zyskałem miano szaleńca i osoby niewartej wysłuchania.

Ty najwyżej możesz się lekko wygłupić jak coś nie pójdzie, także działaj, może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Narób 5 filmów z góry. Wrzucaj po jednym co powiedzmy dwa tygodnie. Da Ci to czas na inwencję.

Życzę sukcesu, choć sam miałem kanał do którego by zdobyć materiał ryzykowałem zdrowie, życie, więzienie i do tego utopiłem kilkanaście tysięcy złotych. Niestety nie trafiłem w kontent i w niektórych środowiskach zyskałem miano szaleńca i osoby niewartej wysłuchania.

Ty najwyżej możesz się lekko wygłupić jak coś nie pójdzie, także działaj, może akurat.

no ale na pięć nie mam na razie pomysłu. Trzy by wyszły. No a nie chcę się powtarzać w filmikach a Q&A to zawsze na jeden filmik  materiał i to co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no ale na pięć nie mam na razie pomysłu. Trzy by wyszły. No a nie chcę się powtarzać w filmikach a Q&A to zawsze na jeden filmik  materiał i to co jakiś czas.

To tak. Albo masz ,,górkę" filmów z góry żeby często je wrzucać i tym samym nabijać suby (potem możesz zwolnić). Albo nie masz górki tylko 3 filmiki które wrzucasz co np miesiąc. Wówczas ciężej o przyrost subów.

Ja miałem proste filmy bo niewymagające obróbki. Po prostu robiłem coś w ,,odpowiednim stanie" co groziło różnymi rzeczami i filmowałem to i wrzucałem często. Szybko suby szły ale czas oglądania średni bo zwykle oglądany początek o co chodzi i końcówka ,,czy przeżył" a że cholera nigdy cięższego urazu nie miałem to czas oglądania słaby.

Suby i dzwonki są ważne dla zasięgu. Łapki nie mają większego znaczenia. Najważniejszy jest czas oglądania oraz ilość wyświetleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×