Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FiuFiu

Ukrywanie związku i zdjęcia innych chłopaków

Polecane posty

Witam, chciałbym żeby ktoś obiektywie spojrzał na cała sytuacje i powiedział co myśli. 
Jestem z dziewczyna już pare miesięcy i ciagle mówi ze mnie kocha i nie zostawi, ale ciagle się martwię przez to ze zakochał się w niej niedawno chłopak z jej szkoły, ona mówi ze to przyjaciel itd. A znalazłem jego zdjęcia u niej w telefonie bez koszulki, zrobiłem jej o to awanturę, obiecała ze to się nie powtórzy po czym po 2 miesiącach znalazłem kolejne zdjęcia bez koszulki, od tego przyjaciela i chłopaka do którego kiedyś wzdychała i była w nim bardzo zakochana. Jak chce by powiedziała temu przyjacielowi o naszym związku to mówi ze to zrobi ale nigdy tego nie robi i mówi ze po prostu się martwi żeby tamten dobrze zdał szkole i nie chce go martwić, kiedy piszą inni chłopacy do niej to tez nie chce mówić o tym ze jest w związku. Ostatnio jej były namawiał ją na wyjście na spacer, mówiła mi ze nie chce i nie wie jak go spławić, chciałem by powiedziała ze jest ze mną tzn. swoim chłopakiem i jest zajęta, to ona po porostu wymyślała inne rzeczy. Pare dni temu tez napisał do niej inny mężczyzna i gdy miała okazje żeby powiedzieć o nas to powiedziała ze totalnie jej to nie wpadło do głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nieuczciwa . Nie wiem ile macie lat ale zachowuje się bardzo nie w porządku i myśli tylko o sobie.  Z tego chociaż by względu - żeby zostawić sobie otwarta furtkę i rezerwę.  Nie przyznaje się do Ciebie a to boli.  Także już samo to że się nie przyznaje - daje do myślenia.  Musisz przeprowadzić poważna rozmowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska działa na kilka frontów. 

Lubi figle migle i klaty facetów. 

Jeśli nie przyznaje się do Ciebie znaczy, że nie traktuje Cię jako faceta swojego. 

Zobaczysz, zerwiecie to powie że byliście tylko kolegami. 

Nie poniżaj się i odejdź od tej Pani. 

Dla niej nie jesteś chłopakiem tylko tak do Ciebie mówi. 

Po co tracić czas na kogoś takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Laska działa na kilka frontów. 

Lubi figle migle i klaty facetów. 

Jeśli nie przyznaje się do Ciebie znaczy, że nie traktuje Cię jako faceta swojego. 

Zobaczysz, zerwiecie to powie że byliście tylko kolegami. 

Nie poniżaj się i odejdź od tej Pani. 

Dla niej nie jesteś chłopakiem tylko tak do Ciebie mówi. 

Po co tracić czas na kogoś takiego? 

Dokladnie, ona rozglada sie za innymi a Ty jesteś dla niej tylko jedna z opcji. Jak pojawi sie w jej ocenie lepszy, ktory będzie nią zainteresowany to Cie kopnie w d...e i sie z nim zwiąże. Nie bądź naiwny, miej honor i zerwij. Tu nie widać żadnej miłości z jej strony. Na FB pewnie tez sobie nie ustawiła statusu ,,z związku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×