Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Whereveryouare

Temat rzeka czyli życie z teściową pod jednym dachem.

Polecane posty

Witam. Jak w temacie sprawa dotyczy naszego życia a raczej ograniczeń w nim. Jesteśmy z mężem kilka lat po ślubie. Mamy roczne dziecko, dom który będziemy powoli wykańczać. Myślałam, że dam radę mieszkać w rodzinnym domu mojego męża ale niestety... moja cierpliwość i samokontrola dobiega końca. Mąż pracuje są granicą a ja nie mam tutaj po prostu życia. Ciągle wpieprzanie się we wszystko, komentowanie, obgadywanie, wyśmiewanie mnie, nie akceptowanie zasad w wychowaniu mojego dziecka i wiele wiele innych. Do tej pory siedziałam cicho i się nie odzywałam a jak już to zrobiłam to wielkie fochy domowników. Przejmuje sie wszystkimi, zeby kazdemu bylo dobrze a moje potrzeby sa na szarym końcu.Nic nie przekona męża do wyprowadzki gdziekolwiek byle nie mieszkać dalej z nią pod jednym dachem. Nie wiem czy sama mam postawić sprawę na ostrzu noża czy co.. bo nie wyobrażam sobie dalszego życia tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie dogadujesz z tesciową, to by ratować małzeństwo wynajmij coś, jak najszybciej.

Tym bardziej, jak mąż za granicą, to zamieszkaj u swojej mamy ? Wszystko zależy od sytuacji ale to akurat Ty znasz najlepiej wiec zadecydować musisz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×