Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam bóle brzucha jak na okres i jestem na początku 38 tygodnia ciąży, ginekolog stwierdził tydzień temu że mam skrócona szyjkę macicy i może być poród przedwczesny, ale w sumie nie zapowiada się na to. 

Odczuwam co raz częściej bóle brzucha jak na okres,lekko spina na chwilę się brzuch i występowalo to od 3 tyg. rzadko rano i wieczorem, a teraz codziennie ale tylko raz rano i raz wieczorem a cały dzień jest ok, czuję się dobrze, nie czuje się aby zaraz miał być poród, ale myślę że są to po prostu skurcze przygotowujące mogą być. 

Jak myślicie? A wy jakie mieliście "objawy porodu" zapowiadające poród kilka godzin np. Przed? 

I jaki to ból podczas porodu? 

Napisano (edytowany)

Prawdopodobnie masz skurcze przepowiadające, teraz to możesz w każdej chwili tak naprawdę zacząć rodzić, zainstaluj sobie aplikacje do mierzenia częstotliwości skurczy. 

Ja nie miałam objawów porodu, ok tydzień przed odszedł mi czop, w wyznaczonym terminie wody mi odeszły i od razu po tym pojawiły się skurcze regularne co 2 min. 

Co do bólu, w moim odczuciu, to tak jakby wspinać się po górach z bólem miesiączkowym 

Edytowano przez Iwa555

Nigdy nie wiadomo kiedy się urodzi, ja byłam u mojej lekarki w 38 tygodniu i pytam czy już blisko, a ona mi na to, że końca nie widać i raczej urodzę po terminie. To było w poniedziałek, a we wtorek wieczorem byłam na porodówce haha. Objawów nie miałam żadnych, w dniu porodu jeszcze biegałam załatwiać różne sprawy, a wieczorem na spacerze z psem odszedł mi czop i tak to się zaczęło.

Prawdopodobnie masz skurcze przepowiadające, teraz to możesz w każdej chwili tak naprawdę zacząć rodzić, zainstaluj sobie aplikacje do mierzenia częstotliwości skurczy. 

Czy dziś to nawet rodzic trzeba z aplikacja? Zwykły zegarek nie wystarczy? 🤦‍♀️

Ja rano byłam na wizycie u lekarza i też mi powiedział że jeszcze nic z tego. A wieczorem wylądowałam na porodowce. Kilka dni przed też miałam skurcze zwłaszcza w nocy a w dzień cisza. Aż w końcu nadszedł czas. "prawdziwe" skurcze były dużo mocniejsze niz te przepowiadające i nie da się ich z niczym pomylić. Najpierw były nieregularne i krótkie. Potem coraz dłuższe i regularne. Jak były co 5min pojechałam do szpitala

Czy dziś to nawet rodzic trzeba z aplikacja? Zwykły zegarek nie wystarczy? 🤦‍♀️

Ja rano byłam na wizycie u lekarza i też mi powiedział że jeszcze nic z tego. A wieczorem wylądowałam na porodowce. Kilka dni przed też miałam skurcze zwłaszcza w nocy a w dzień cisza. Aż w końcu nadszedł czas. "prawdziwe" skurcze były dużo mocniejsze niz te przepowiadające i nie da się ich z niczym pomylić. Najpierw były nieregularne i krótkie. Potem coraz dłuższe i regularne. Jak były co 5min pojechałam do szpitala

A gdzie ja niby napisałam że trzeba rodzić z aplikacją? Chcesz to sobie patrz na zegarek.

Wygodniej jest zaznaczać i mieć wszystko zapisane precyzyjnie. A nie ślęczeć przy zegarku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się