Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baasia

Dostawy od kuriera, listonosza

Polecane posty

Hej. Mam pytanie czy kurierzy normalnie kursują czy nie? Z tego co słyszałam, to normalnie, ale nie wiem do konca. Ciężkie czasy mamy, ale  chodzi o to, że 2 tygodnie temu zamówiłam kilka tubek maści na blizny i rany, która mam od lekarza, ale niestety można je zamówić tylko przez internet, żadna inna nie pomaga, a te  nadal nie zostały dostarczona. Na stronie nie ma żadnej informacji czy wysłano czy nie, nikt nie odpisuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz raczej problem z firmą, u której dokonałaś zakupu. Poczta i firmy kurierskie działają "normalnie" - tzn. mają teraz swoje obostrzenia, ale dostawy nadal są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To masz raczej problem z firmą, u której dokonałaś zakupu. Poczta i firmy kurierskie działają "normalnie" - tzn. mają teraz swoje obostrzenia, ale dostawy nadal są

No właśnie nie wiem o co chodzi, zawsze jak zamówiłam, to max 4 dni i było, a teraz już 2 tygodnie i zero odzewu z ich strony 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie nie dostałaś potwierdzenia wysyłki? Ja zawsze dostaje potwierdzenie z nr przewozowym. Teraz kurierzy zostawiają przesyłkę w umówionym miejscu np pod drzwiami i nie wymagają podpisu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po zakupie nie dostałaś potwierdzenia wysyłki? Ja zawsze dostaje potwierdzenie z nr przewozowym. Teraz kurierzy zostawiają przesyłkę w umówionym miejscu np pod drzwiami i nie wymagają podpisu. 

No właśnie nie, na stronie nawet nie ma że została wysłana, nic. Pisałam do nich ale bez odzewu.. gdyby to chodziło o coś innego, jakąś głupotę, to bym to olała i czekała, a chodzi o bardzo ważna i potrzebna maść 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

listonosz dzwoni na domofon i mowi ze polecony w skrzynce zostawia, kurierzy normalnie z tym że nie potrzebują podpisu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×