Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filipson

Marzenie młodego chłopaka

Polecane posty

Witam mam 19 lat i mam pewien problem. 

Od zawsze podniecały mnie starsze kobiety. Swój pierwszy raz miałem z dziewczyną o 5 lat starszą (ja 16 ona 21 wtedy) 

Przez te 3 lata miałem kilka partnerek seksualnych, ale nigdy nie czułem się podniecony w 100% . I teraz się pojawia ten problem, ponieważ nie mam kontaktu z żadnymi starszymi kobietami, a boje się że jeśli napisze o tym na forum żadna nie weźmie mnie na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy starsza kobieta? Starsza w wieku 20-25 lat? Przecież to dziecko z kobiecością niemające nic wspólnego. Każdy dorosły chłop Ci powie że starsza to dopiero w przedziale wiekowym 35-45 znajdzie się albowiem każdy dorosły chłop Ci jeszcze dopowie że seks z dziewczynką 20-25 to tragedia a nie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam mam 19 lat i mam pewien problem. 

Od zawsze podniecały mnie starsze kobiety. Swój pierwszy raz miałem z dziewczyną o 5 lat starszą (ja 16 ona 21 wtedy) 

Przez te 3 lata miałem kilka partnerek seksualnych, ale nigdy nie czułem się podniecony w 100% . I teraz się pojawia ten problem, ponieważ nie mam kontaktu z żadnymi starszymi kobietami, a boje się że jeśli napisze o tym na forum żadna nie weźmie mnie na poważnie.

jesteś ofiarą ideologii gender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×