Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
klarakl22

Czy ktoś z Was tak miał ?

Polecane posty

Kochane!

Kochałam się z chłopakiem w dni płodne (bez zabezpieczenia, kilka dni przed planowaną miesiączką dostałam dziwne plamienie(brązowy sluz) co jakiś czas następnie dostałam normalne krawawienie, które trwało 3/4 dni w między czasie podczas tego okresu zrobiłam test wyszedł negatwywnie. Ale nadal się dziwnie czuje czy to możliwe, że jednak jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ciążę zawsze jest szansa, tym bardziej bez zabezpieczenia. Możliwe, że jesteś w ciąży. 

Po tygodniu od miesiączki zrób jeszcze raz test. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochane!

Kochałam się z chłopakiem w dni płodne (bez zabezpieczenia, kilka dni przed planowaną miesiączką dostałam dziwne plamienie(brązowy sluz) co jakiś czas następnie dostałam normalne krawawienie, które trwało 3/4 dni w między czasie podczas tego okresu zrobiłam test wyszedł negatwywnie. Ale nadal się dziwnie czuje czy to możliwe, że jednak jestem w ciąży?

A skąd wiesz, że to dni płodne? Jaką metodę stosujesz? Poprzednio pisałaś chyba o owulacji, stąd pytam z jakich obserwacji siebie lub jakiej metody czy urządzenia czerpiesz takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie się zabezpieczać i mniej strachu będziesz miala co miesiąc. W ciąży zapewne nie jesteś, nie tak łatwo zrobić dziecko 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×