Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Związek

Polecane posty

Gość

Piszę z pewnym problemem, który od jakiegoś czasu mnie męczy. Od 2 miesięcy spotykam się z pewnym chłopakiem, zależy mi na nim bardzo, przyjeżdża do mnie albo gdzieś wychodzimy. Natomiast nie rozmawialiśmy jeszcze nigdy o tym co jest między nami. Pierwszy raz mamy już za sobą. Zaprosił mnie na walentynki i dzień kobiet. Problem tkwi w tym, ze ja bardzo to przezywam, raz jest okej, a za pare dni potrafię leżeć i się dolowac bo sobie myślę ze traktuje mnie tylko jak koleżankę, po czym przypominam sobie wszystkie sytuacje i się zastanawiam czy faktycznie traktowałyby mnie jak koleżankę i zapraszał do kina i na dzień kobiet? Czesto jak potrzebuje jakiejś pomocy to mi sam ją proponuje, np ze zawiezie mnie na spotkanie czy coś takiego. Wtedy całkiem mi się to miesza w głowie i nie wiem co myśleć bo ani ja ani on nie zaczynamy rozmowy, mi jest bardzo trudno zacząć i przypuszczam ze jemu tez. Piszemy ze sobą cały czas. 2 lata temu tkwiłam w bardzo toksycznej relacji ponieważ mój były facet zostawił mnie 3 razy, jednego dnia się widzieliśmy i wyznawał mi miłość a na drugi dzień napisał mi bo nawet nie był w stanie się ze mną spotkac i powiedzieć tego w twarz, ze mnie nie kocha😂 ostatnim razem nawet nie odpisał na moja wiadomość, a na mieście udawał ze mnie nie zna i tak skończył się nasz związek. Nie ukrywam, ze bardzo złe to przeżyłam, myślałam, ze już o tym zapomniałam ale czesto mam tak, ze gdy chłopak z którym aktualnie się spotykam pojedzie do domu, to od razu boje się ze dostanę tez taka wiadomość lub coś w tym stylu. Czy mam się o co martwić? Naprawdę jest mi ciężko, myśle ze dużo rzeczy siedzi w mojej głowie i muszę sama sobie jakoś z tym poradzić, bo ciagle mam z tylu głowy jak zostałam zraniona wcześniej i boje się , ze znów się to wydarzy. Boje się ze jest mu tak wygodnie ale tez boje się zacząć rozmowę. Będę wdzięczna za normalne podejście do tematu i wasza pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinnaś porozmawiać z chłopakiem o waszej relacji. Żeby nie wyszło po czasie, że byłaś tylko jego,, koleżanką,,. . 

Chłopak skoro się spotykacie powinien uwiarygodnić wasz związek, byś była spokojna że traktuje Cię poważnie, powinnaś mu o tym powiedzieć. 

Niech przedstawi Cię rodzicom, znajomym jako dziewczynę, zmieni status w internecie, że jesteście parą. Wtedy będziesz lepiej się czuć, będzie oficjalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×