Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olala2904

Mieszkanie z chłopakiem na studiach

Polecane posty

Hej! Sprawa wygląda tak, że zamieszkałam razem z chłopakiem, kiedy zaczęły się studia (obydwoje jesteśmy na 1 roku). Wynajmujemy jeden duży pokój. Od początku było wiadomo, że umowę mamy do czerwca, więc na wakacje wrócilibyśmy do domów rodzinnych. Niestety ze względu na obecną epidemię to stało się wcześniej. Nie wiemy co dalej,  ze względu na to, że nie wiadomo kiedy epidemia się skończy, nie wyprowadziliśmy się stamtąd, ale jesteśmy w swoich rodzinnych miastach, oddalonych od siebie o 90 km. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy to jest właściwe, bo równie dobrze moglibyśmy siedzieć tam razem w naszym pokoju. Z drugiej strony, nie pracujemy jeszcze, utrzymują nas rodzice (ja dostaje też rente ze wzg. na śmierć mojej mamy), a życie tam kosztuje, wiadomo, więc chyba lepiej być tutaj i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Inni znajomi, którzy mieszkają razem, siedzą tam cały czas, z taką różnicą, że oni mają pracę i wynajmują sobie całe mieszkania.  Mamy też już starszych rodziców i dziadków, którym warto pomagać w tym trudnym czasie, chociażby robić zakupy, a będąc tam nie mieli byśmy tej możliwości. Głównie chodzi mi o to, że w tej całej sytuacji jestem rozdarta, bo czułam, że mieszkam z chłopakiem, a teraz znów jesteśmy osobno. Teraz spotykamy się co jakiś czas i spędzamy ze sobą wtedy tydzień, dwa, ale czuję żal, że nie jesteśmy razem cały czas. Mam nadzieję, że rozumiecie 🙂 Proszę dajcie znać, co myślicie o całej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Dobrze, że mieszkacie u rodziny, warto im pomagać szczególnie w okresie epidemi. A chłopak jak kocha to nie odejdzie i głupot nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×