Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmidaButsu

Zaraz se leżaczek wystawie na taras i się poopalam

Polecane posty

Dziś się relaksować będę cały dzień 😀😎 w sumie to każdy inny dzień robię to samo, ale pogoda kusi dziś wyjątkowo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A mamę zara szybko wyśle do sklepu po zimne browary😎

 A zdąży do 12:00? :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłam wiochę i sobie palmy kupiłam do ogrodu 2,5 metrowe, teraz mam zakątek "rajska wyspa" i też zaraz idę leżeć w ciepłych krajach 😂  Palmy oczywiście póki co sztuczne, ale śliczne i planuje kupić te prawdziwe co zimę wytrzymują, ale widzę tylko nasiona, a ja chce już gotowe, duże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja zrobiłam wiochę i sobie palmy kupiłam do ogrodu 2,5 metrowe, teraz mam zakątek "rajska wyspa" i też zaraz idę leżeć w ciepłych krajach 😂  Palmy oczywiście póki co sztuczne, ale śliczne i planuje kupić te prawdziwe co zimę wytrzymują, ale widzę tylko nasiona, a ja chce już gotowe, duże.

To całkiem dobry pomysł z palmami, ale już mam takie dwie w pokoju. Piękne są i jestem dumny z efektu jaki że sobą niosą 😉😎  a teraz postawiłem bliżej słoneczka niech se rosną zdrowo i mocne dosamousienkiego końca 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamę mnie wkurzyla. zamiast polecieć mi po dwa piwka ta farbuje włosy se..😅 no bez jaj i co teraz ja zrobie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mamę mnie wkurzyla. zamiast polecieć mi po dwa piwka ta farbuje włosy se..😅 no bez jaj i co teraz ja zrobie 🤔

Nie masz innego niewolnika na podorędziu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ja w domu nie mam jak się wylegiwac na słońcu a to bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×