Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nba

Faceci są zazdrośni o przystojnych facetow

Polecane posty

 

więc jesteś nihilistką, dlaczego się nie zabijesz? Wczoraj coś sapales jaka to jestem zła i namawiam do samobójstwa biedna skarpetę ojoj. Jesteś śmieciem. Zabije się gdy przyjdzie pora ale ty się i tak o tym nie dowiesz ku swojej uciesze. Nara smieciu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

więc jesteś nihilistką, dlaczego się nie zabijesz? Wczoraj coś sapales jaka to jestem zła i namawiam do samobójstwa biedna skarpetę ojoj. Jesteś śmieciem. Zabije się gdy przyjdzie pora ale ty się i tak o tym nie dowiesz ku swojej uciesze. Nara smieciu. 

nic takiego nie pisałem, sam jestem zdania że jednostki defektywne powinny się poddać dobrowolnej eutanazji zamiast płakać że świat niedobry i zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nic takiego nie pisałem, sam jestem zdania że jednostki defektywne powinny się poddać dobrowolnej eutanazji zamiast płakać że świat niedobry i zły.

To na co czekasz i pierdzisz bzdetami? Czekasz na pozwolenie czy liczysz ze ktoś ci napisze nie nie umjeraj kochany. Haha dobra sprdalaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To na co czekasz i pierdzisz bzdetami? Czekasz na pozwolenie czy liczysz ze ktoś ci napisze nie nie umjeraj kochany. Haha dobra sprdalaj. 

nie, ja ciebie pytam dlaczego się nie zabijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak, racjonalne ocenianie wartości estetycznych człowieka w oczach lewaczki to pedalstwo.

 

nic dziwnego że pośród autorów najbardziej poczytanych dzieł, największych malarzy ani innych artystów nie ma lewaków. wy po prostu już zatraciliście umiejętność oceny.

 

a to że się boisz ludzi o innym kolorze skóry to nie mój problem. turas jest dla mnie tylko dowodem na to że wolna migracja więcej szkodzi niż pomaga.

Udało Ci się mnie rozbawić. Niestety, zgodzę się z BoniBlu, ze dalsza dyskusja z Tobą jest bezcelowa. Miło było, ale sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Udało Ci się mnie rozbawić. Niestety, zgodzę się z BoniBlu, ze dalsza dyskusja z Tobą jest bezcelowa. Miło było, ale sorki.

bawi cię młot prawdy na twoim łbie? taki trochę masochizm, ale wy to lubicie jak się was napi/erdala i tylko patrzy czy żyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie, ja ciebie pytam dlaczego się nie zabijesz.

Bo zaplanowałam inna datę na ten czyn. Poczekam aż smierć zagości w twoim domu. Muszę to zobaczyć. Pa smieciu ludzki niekochany nawet przez stara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo zaplanowałam inna datę na ten czyn. Poczekam aż smierć zagości w twoim domu. Muszę to zobaczyć. Pa smieciu ludzki niekochany nawet przez stara. 

po co planować, idź na żywioł, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bawi cię młot prawdy na twoim łbie? taki trochę masochizm, ale wy to lubicie jak się was napi/erdala i tylko patrzy czy żyjecie.

Tak, lubię jak się mnie nap.ier.dala, ale to nie Twoja rola, okej? Nie bardzo jesteś w stanie.

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, lubię jak się mnie nap.ier.dala, ale to nie Twoja rola, okej? Nie bardzo jesteś w stanie.

wiesz, poza biczowanie fizycznym musi być też mentalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×