Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mieszczanka

Negatywny test pomimo ciąży?

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, zdaje sobie sprawę, że takich tematów bylo mnóstwo (sama przeczytałam chyba wszystkie), ale potrzebuje od was kubla z zimną wodą.

Kochalam się z mężem w trakcie dni plodnych. Wczoraj mialam dostać miesiączke i poza krótkimi bolami w dole brzucha nic! Dzisiaj zrobilam rano test i jedna kreska 😢 ale minął już cały dzien i nic! Bóle zniknęły a @ jak nie bylo, tak nie ma. 

Objawy jakie mam, to lekkie zawroty glowy, od kilku dni bóle głowy. Tydzien temu bylam lekko senna. Nie mam zwyczaju spać popoludniami, a w ubiegłym tygodniu codziennie po pracy musiałam sie zdrzemnac. Wszystkie pozostale objawy to raczej moje wymysly, wiec ich tu nie wymieniam 😊 

Co myslicie? Test mógł się mylic? Byłyście w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W ciąży cały czas na coś się czeka więc cierpliwości.

My staramy sie juz 5 lat. Z kazdym miesiącem mam nadzieje. Zawsze @ jest w punkt, a te spóźnienie daje mi jeszcze większe.

Zastanawiam sie tylko, czy ktos mial test negatywny pomimo ciazy i kiedy probowal z drugim testem. Do kiedy poczekac, zeby znow sie nie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój test wyszedł pozytywnie w 34 dniu cyklu, więc późno.Domyślam się, że pojawiający się okres miesiąc w miesiąc to musi być cios ale chyba byś wołała mile zaskoczenie więc postaraj się mniej o tym myśleć i nie rób tak szybko testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzień po spodziewanej miesiączce była baaardzo blada kreska, potraktowałam test jako negatywny. Dopiero po czterech czy pięciu dniach kolejny test już pokazał elegancką kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×