Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wirtualna księżniczka

Kochane kobiety,ofiary przemocy domowej

Polecane posty

 

Ty jestes spalona bo do niczego sie nie ustosunkowalas. Tak to jest odwrócenie kota ogonem

Mnostwo ad personam

Bełkot

Ehhh.. z kobietą niestety jak widac nie idzie sie dogadac. Poległaś. Nara

ja pisałam cos o suczym charakterze? Nie, ty to napisaleś. Zacząłeś wypie/rdy i ku/rwa konca nie masz. To jest Żałosne. Ża- ło -sne. Musisz miec smutne zycie. Poległeś to Ty :) Jak mam sie odnieść i dyskutowac z chu/jem który zaczał obrażać? Skoro na własne życzenie chciałes zostac śmie/ciem i zostałeś sprowadzony do smi/ecia. Nie jesteś kimś z kim warto dyskutować, co innego gdybys zamiast obrazać pisac normalnie. Ale nie, twoim celem jest obrazanie kobiet. Typowe.  Liczyłeś na normalną dyskusję,po tym jak zacząłeś jechać? Śmieszne🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co? Ojciec masz szansę dostać dzieci w sądzie ?xDDDDd

ahahah jakie brednie, weź przestan. Ojciec w polsce to ..., któremu trzeba robić na złość i doić jak się da. 

Boże, co science fiction

Nie kłam!

Sama znam kilka przypadków gdzie facet bez większego problemu dostał całkowitą opiekę nad dzieckiem lub dziećmi.

Mój brat cioteczny wychowuje córkę, bo partnerka "się zakochała" i wyjechała z gachem za granicę.

Mój sąsiad z ulicy obok wychowuje sam syna i córkę. Była żona jest w innym mieście, założyła nową rodzinę.

Moja przyjaciółka walczyła w sądzie jak lew o opiekę nad synem, niestety z powodu jej niskich zarobków opiekę całkowitą dostał mąż bogaty biznesmen.

To przykłady tylko zo mojego najbliższego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie kłam!

Sama znam kilka przypadków gdzie facet bez większego problemu dostał całkowitą opiekę nad dzieckiem lub dziećmi.

Mój brat cioteczny wychowuje córkę, bo partnerka "się zakochała" i wyjechała z gachem za granicę.

Mój sąsiad z ulicy obok wychowuje sam syna i córkę. Była żona jest w innym mieście, założyła nową rodzinę.

Moja przyjaciółka walczyła w sądzie jak lew o opiekę nad synem, niestety z powodu jej niskich zarobków opiekę całkowitą dostał mąż bogaty biznesmen.

To przykłady tylko zo mojego najbliższego otoczenia.

Nie wiem po co to pisać, skoro taki *ekhem* nie zrozumie tylko wymyśla bzdury...zaraz Ci wypomni że zmyślasz że sci fiction i te sprawy... :D Czego to oni nie wymyślą żeby tylko skrzywdzic obraz kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Błagam... ile jest takich przypadków w skali kraju - trzynaście ? Na setki tysięcy spraw alimentacyjnych ?

Proszę, to są wyjątki. W miążdżacej większosći facet jest niczym w sądzie, a już kobieta (druga strona sporu) robi wszystko aby bardziej zniszczyć, dokopać etc. 

Takie niestety jesteście w większości jak juz kurtyna społeczna opadnie. I nie, nie mam dzieci i nie mialem spraw (przykłady ze znajomych etc etc, z dalszego zycia).

Stąd prosty wniosek, że to jednak kobiety są odpowiedzialniejsze i z reguły sąd uznaje, że przy matce będzie bezpieczne.Trudno wzorowej matce, odebrać prawa do opieki nad dzieckiem. Ojciec może angażować się w wychowywanie bez większych ograniczeń. Kwestia dobrej woli obydwu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Jako ludzie (bez względu na płęc) mamy podłe instynkty i emocje.

To pytanie to ironia, nieświadomośc, czy prowokacja ? Przeciez to oczywiste ze kobiety i mezczyzni są podobni, różnią się tylko formą i stopniem upozorowania.

Prowokacja.

Straszny jest sposob w jaki sie do siebie oboje zwracacie. Wielkanoc. Czas zadumy i refleksji. Brawo.

Oczywiscie, ze kobiety w sprawach opieki nad dzieckiem sa na wygranej pozycji. Nie mowie o jednostkach jakie podalyscie wyzej ale statystyki sa zatrwazajace.

 

 

 

Typowa baba, śluz z cipy, powab seksualny i cała doza złośliwości i emocjonalnego bełkotu 😄 ciesz się, ze faceci mają potrzebę dymac bo juz dawno jako gatunek byście byly zgładzone przez nas (dżentelmenski ukłon z naszej strony)

Straszny belkot. Wedlug Twoich teorii matka natura pkwinna przeprosic kobiety za posiadanie "ciipy" a facetow za "chec dymania"?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×