Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
klaudia1998

przyczyna brzydkiego zapachu?

Polecane posty

Witam, 

Chcialabym sie zapytac czy ktoras z Was moze ma podobny problem/zna sie na tym i moze mi pomoc. Probowalam szukac odpowiedzi w internecie, ale nie znalazlam nic co by pasowalo do mojej sytuacji. 

Moim problemem jest brzydki zapach z pochwy wylacznie podczas okresu/od razu po gdy mam taki brazowy sluz. 

Nie umiem go dokladnie okreslic, jest lekko “rybi”, niezbyt przyjemny. Jedyne co w internecie na ten temat wychodzi jest bakteryjna infekcja pochwy, lecz nie posiadam zadnych innych jej objawow oraz ten zapach utrzymuje sie wylacznie podczas gdy krwawie. W inne dni jest bardziej bezwonny, moze lekko kwaskowaty, ale nie jest nieprzyjemny etc. 

Czy wie ktos z Was czy to jest normalne? (na forach pisza, ze podczas okresu powinien byc bardziej “metaliczny”) Jesli nie jest, wie ktos co jest przyczyna? Dbam o higiene, wiec problem nie powinien lezec w tym. 

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są to bakterie....musisz iść do lekarza. Mialam ostatnio to samo...żadnych innych objawów A leczenie ciągnie się od pół roku do teraz....wymazy, cytologie itp. Nie mogę ich się pozbyć. Współżycie tylko w prezerwatywie. Inaczej zakaz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×