Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Illlo

Papaja i awokado

Polecane posty

Widzieliście screena u palmy jak alicia pisze o swoim bracie ovenie ze nie jest normalny?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przynajmniej chodzi ale to by tłumaczyło dlaczego Aga go prawie nie pokazuje

szczerze wątpię, że on tak naprawdę samodzielnie chodzi. myślę, że alicia miała na myśli stawianie kroków z podparciem o sofę czy ścianę, gdyby on sam chodził, to nasza papajowa królowa już by się pochwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie stało z poprzednim tematem? Zeżarlo jak zwykle na surowo? 😞

 

 

ja myślę, że piekarnik nadal nie chodzi,tylko popierdziela  w tym swoim ...ycznym rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam właśnie że naszyjniki z bursztynem mają pomóc dziecku przy ząbkowaniu. Serio?? Są dzieci które pozwolą sobie na powieszenie czegoś na szyi i tego nie zeżra? Podziwiam też dzieci celebrytów które noszą bransoletki i ich nie zjadają. Moja ściągała wczystko i zżerała wszystko co wpadło jej w ręce. I tak do około trzeciego roku życia. Dziwie się że matki są w stanie zaryzykować zdrowie dziecka i pozwalają na noszenie dzieciom.czegis takiego 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, że z kontekstu

"Sea Siren Janine...at home he loves to walk up to up and smile and then do something else. I understand that he isn’t normal and all but I can’t feed him eggs and milk without being lectured and all"

Aga była z nim po porodzie u lekarza?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Aga była z nim po porodzie u lekarza?

 

Z tego co kojarzę to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

żeby nie było, że z kontekstu

"Sea Siren Janine...at home he loves to walk up to up and smile and then do something else. I understand that he isn’t normal and all but I can’t feed him eggs and milk without being lectured and all"

Aga była z nim po porodzie u lekarza?

 

Nie była. Była u ginekologa, bo" to ona goi się po porodzie, nie dziecko" i jego nikt nie musiał skontrolować... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

żeby nie było, że z kontekstu

"Sea Siren Janine...at home he loves to walk up to up and smile and then do something else. I understand that he isn’t normal and all but I can’t feed him eggs and milk without being lectured and all"

Aga była z nim po porodzie u lekarza?

 

A jej nie chodzi o to, ze on nie jest normalny w sensie nie je normalnie i dlatego nie moze mu dawać tego mleka i jaj?  A nie, ze jest jakis chory?

Moze Aga wmowila Alicii, ze ma jakies alergie czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jej nie chodzi o to, ze on nie jest normalny w sensie nie je normalnie i dlatego nie moze mu dawać tego mleka i jaj?  A nie, ze jest jakis chory?

Moze Aga wmowila Alicii, ze ma jakies alergie czy cos

Raczej z kontekstu zdania wynika, że on nie jest normalny (cokolwiek to znaczy) i nie może nakarmić go mlekiem i jajami bez pouczania.

Jakoś nie dziwi mnie, że to Aga I Nate wybierają sposób żywienia dla swojego syna. Co Alicja może zrobić? Po kryjomu karmić go boczkiem i jajami? Ta sytuacja też się na dziewczynce odbija negatywnie, bo cały czas ktoś tam rozprawia jak czuje się jej brat i diagnozuje go na podstawie zdjęć. Już nie wspominając o Adze, która zapewne macochą roku nie jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej z kontekstu zdania wynika, że on nie jest normalny (cokolwiek to znaczy) i nie może nakarmić go mlekiem i jajami bez pouczania.

Jakoś nie dziwi mnie, że to Aga I Nate wybierają sposób żywienia dla swojego syna. Co Alicja może zrobić? Po kryjomu karmić go boczkiem i jajami? Ta sytuacja też się na dziewczynce odbija negatywnie, bo cały czas ktoś tam rozprawia jak czuje się jej brat i diagnozuje go na podstawie zdjęć. Już nie wspominając o Adze, która zapewne macochą roku nie jest.

A gdzie ona to napisala? Mozna jej w komentarzu zapytac co to znaczy, ze nie jest normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A gdzie ona to napisala? Mozna jej w komentarzu zapytac co to znaczy, ze nie jest normalny

Już tam pytali. Jak coś to dyskusja jest pod filmem sea siren janine "Owen is finally standing! Aga in America"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już tam pytali. Jak coś to dyskusja jest pod filmem sea siren janine "Owen is finally standing! Aga in America"

Może i finally standing ale nie wygląda zdrowo...ten brzuszek...komu ona chce wmowic ze dzieci maja normalnie takie brzuchy? 

Jak zyje to u zdrowego dziecka nie widzialam takiego brzucha, no chyba, ze u grubego, ale Owen jest chudy...

Biedny maluch...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest na dyskusja?? Ja nie widzę jej pod filmami. Chyba już Papaja się dopatrzyła i kazała Alicji usunąć komentarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdzie jest na dyskusja?? Ja nie widzę jej pod filmami. Chyba już Papaja się dopatrzyła i kazała Alicji usunąć komentarze. 

Jest dalej pod filmem: Owen is finally standing! Aga in America

od Alicji konto na yt nazywa się dream kitten 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, mam nadzieję, że przejrzy na oczy i zrobi tą operację, skoro lekarz jej zalecał. Na ale cieszę się, że aktualnie ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, icygirl napisał:

tak, mam nadzieję, że przejrzy na oczy i zrobi tą operację, skoro lekarz jej zalecał. Na ale cieszę się, że aktualnie ma się dobrze.

Zrobi A później będzie mówić że żałuje że zrobiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guz urósł w ciąży jak to często z nowotworami bywa, a gdy urodziła dziecko przestał. Cała filozofia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×