Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam ,mam problem z kuzynem. Kuzyn ten jest dziewięcio letnim frajerem. Kupił sobie Nerfa na wodę który ma zasięg do 10 metrów. Wzioł dwu letniemu kuzynowi  jak tylko odłożył pistolet na wodę z zasięgiem do 15 metrów ,a swój pistolet dał mojemu 10 letniemu bratu i zaczęli mnie strzelać ja im na spokojnie tłumaczyłem ,że niechcę się w to bawić ,ale straciłem cierpliwość po minucie. Wróciłem z wiadrem wody i wtedy się zaczęło.                   Podszedłem do kuzyna i chciałem go oblać ,ale on stanoł w wiatrołapie (pomieszczenie między korytarzem a podwórkiem. Stałem obok ,ale kuzyn strzelał mi w oczy z odległości pół metra co mnie bardzo bolało ,ale nie mogłem nic zrobić tata go wołał do domu ,a on tam stał i strzelał we mnie przy tym się simiejąc i przechylił moje wiadro przez co zalał cały wiatrołap czego chciałem przez ten cały czas uniknąć. 

Po tym wszystkim kazali mi to wszystko sprzątać mopem jestem bardzo wściekły i mokry.

Proszę o pomoc ,żeby rodzice jego i moi mi nic nie zrobili i nie byli wściekli najlepiej ,żeby się nie dowiedzieli ,ale żeby bardzo cierpiał. Mogę na to przeznaczyć 100 zł.

Podpowiedź ten frajer lubi grać w robloxa i wydał na niego ze 150 zł na robuxy.

I dogaduje się dobrze z moim bratem.

Cechy jego charakteru : nieprzyjacielski samolubny szybko się nudzi lubi być lubiany ,być w centrum uwagi i mieć władzę.

Proszę o pomoc i dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zaloguj się na jego konto na Roblox (9-latek ma pewnie słabe hasło) i usuń mu konto, musisz to zrobić tak, żeby nie wiedział, że to Ty. Gwarantuję, szczyl tak się rozryje, że głowa mała :')

2. Jak jego rodziców nie będzie w pobliżu (bo inaczej się poskarży) zabierz mu z ręki pistolet, telefon, czy coś innego na czym mu zależy i połóż na regał do którego młody nie dosięga i powiedz, że oddasz mu jak przeprosi. Najpierw będzie się wypierać, ale musisz być cierpliwy.

3. Jak zacznie Cię wyzywać, lub bić, nagrywasz to na telefon i pokazujesz jego starym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś się mscic. To naprawdę droga donikąd. Nie warto na zemstę tracić ani czasu, ani energii , ani tymbardziej pieniędzy.

Wybacz głupotę kuzynowi, co nie znaczy żebyś zapomniał. Masz cały rok na obmyslenie doskonalego planu na następny Smigus Dyngus. 

Wtedy to nie będzie zemsta tylko rewanż 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu. Szykuje się prawdziwie "mokra robota" 😁

 

Myślę że to provo. Ale jeśli tak nie jest, to lepiej bądź ostrożny w sieci. Nie wiadomo kogo Twoje 100 złotych zainteresuje,może jakiegoś bardzo nieprzyjemnego typa.Wtedy rodzice i tak się dowiedzą,na pewno wyłącznie na szczęście.Rozumiem że jest w Tobie złość,ale to nie jest powód do ryzykownych zachowań. Poza tym nakłanianie do pewnych działań na czyjąś niekorzyść,może być oznaczone jako przestępstwo. Powiedz nam wszystkim że to żart na prima aprilis,a odetchniemy z ulgą. I tematu nie było.

Nie przysparzaj tym rodzicom troski. Zawsze są jakieś granice .Bądź mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×