Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kjuba5506

Podejrzewam siostrę o zaburzenia psychiczne

Polecane posty

Witam pisze to dlatego bo chce zobaczyć jaka opinie na ten temat mają inne osoby, a wiec moja siostra ma 25 lat i 2 letnie dziecko i strasznie się zaniedbała, jest bardzo otyła nie dba o Siebie wgl, włosy tluste cały czas nie wychodzi z domu przez 8 miesięcy już nie pracuje nic a tłumaczy to tym że ma dziecko choć wiem że jakby chciała to mogłaby je zostawiać pod opieką bo ma takie osoby lub instytucje, cały czas robi problem o wszystko nie da się z nią normalnie porozmawiać, nie umie się wysłowić i powtarza się cały czas, jedyne co dobrze jej wychodzi to przeklinanie i jedyne o czym potrafi mówić to o sprzątaniu i opłacaniu mieszkania, żadnych perspektyw na Siebie cały dzień leży w piżamie nawet się nie ubierze i aby je i leży i nic więcej, przyjdzie ktoś do mnie to tylko problem robi drze się wstyd jak nie wiem każdy siedzi cicho u mnie w pokoju a ona wpada i największy hałas robi że każdy wyjazd stad niedługo mimo tego że nikt jej tak naprawdę nie wadził w żaden sposób, naprawdę się da się z nią normalnie porozmawiać o normalnych rzeczach, czy to jest możliwe żeby tak młoda dziewczyna aż tak zdziadziała? Ona się zachowuje jak jakaś 60-70 latka naprawdę, nawet jak wychodzi do sklepu na miasto albo coś co rzadko się zdarza to włosy tluste byle jaki ubiór masakra co się z nią dzieje, podejrzewam od jakiegoś czasu że może być ona lekko cofnięta w rozwoju albo ma jakieś zaburzenia psychiczne, czy jest to możliwe? 🤔 bo rozmawiałem z paroma osobami na ten temat które ja znają i mówią mi to samo ze z nią naprawdę jest coś nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×