Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomkcioszek

Piję drinka, kto przyłączy się.

Polecane posty

Pijesz po weselu czy jeszcze przed? Mam spirytus 95 procent. Kiedyś wypiłam szklankę duszkiem. Ah ta młodość. To było coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piję piwerko. Nie powiem, które z kolei.

Zaraz kończę, bo muszę rano wstać. Bimberek jest dobry ale łatwo film stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

☹️☹️ winko to chyba jedyny alkohol po którym nie czuje się zmrawiona , wycisnę do niego dużo ,dużo cytryny.  To głowa nie boli. No i najlepiej jak najmniej słodkie. Na drugi dzień człowiek czuje się jak młody Bóg  . Nie pije. Ale zdrowie 🍷

Wóda - cholerne drineczki to zawsze tak zmrawia.  Piwo - ciężkie i mnie muli. Likry paskudztwo słodkie.   Whisky -dobreee ale nie w za dużej ilości 🙂 Szampan i Winko - lekkie , wesołe cudeńko.  Czy do grilla czy na plażę , czy w domu.  Zdecydowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piwerko ponieważ straciłem kontrole nad mocnymi trunkami. Potrafię wypić ile jest na stole. Piwerko zamula i nie idzie się sponiewierać jak po wysokoprocentowych trunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piję bimberek weselny... ktoś też coś sączy. Zapijamy smutki ?

Co z żoną? Jest w drugim pokoju? Bez drinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, z telefonem.

Ja też jestem teraz taką żoną z telefonem, tak sie składa😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko telefon. Ja przegrywalam od lat ze Stevenem Seagalem w starym poczciwym telewizorze. Obecnie także z sadistic, Paradise PD, wykopem... To się człowiek musi zorganizować😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

24 minuty temu, BoniBluBombelek napisał: Dlatego należy żyć jak leżaczek i siedzieć w piwnicy całe życie. Po co się narażać na oczopląs gdy ręce tylko dwie.  X uważasz że lepiej być fraierem i dawać jej wszystkie plusy posiadania faceta i patrzeć na to jak idzie w sline do łóżka z łatwością z łobuzem obok? Dobrze, że wolę gry singleplajer. Sztuczna inteligencja jest wystarczająco zabawna.

Leżaczek przez przypadek wcisnął się. I po co ci to było kobieto? Wydajesz się mądra a wzięłaś se garba na plecy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Leżaczek przez przypadek wcisnął się. I po co ci to było kobieto? Wydajesz się mądra a wzięłaś se garba na plecy. 

Garb nie od początku jest garbem. Poza tym, nie ma co się oszukiwać. Ja przy blizszym poznaniu, bardzo tracę. Nic dziwnego, że chłop woli Stevena.

Dobranoc państwu. Idę po gula z butelki i w kimono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Garb nie od początku jest garbem. Poza tym, nie ma co się oszukiwać. Ja przy blizszym poznaniu, bardzo tracę. Nic dziwnego, że chłop woli Stevena.

Dobranoc państwu. Idę po gula z butelki i w kimono.

Dwa garby i mamy wielbłąda 🐫 i pic nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cola i czipsy to rano będzie zgaga lub sraka.

Ja tylko piwerko, bez zagryzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cola i czipsy to rano będzie zgaga lub sraka.

Ja tylko piwerko, bez zagryzania.

Nigdy nie miałam zgagi. Rano to dla mnie jak noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

uuuu, obejrzałem film Love, weeding, repeat. Polecam

Powtórka ze ślubu? Nie planuje nawet 1 a ci dopiero powtórkę. Bridżet przegapiłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi klimaty sfi. To polecam ruski "Przenicowany świat" - są 2 części. Naprawdę mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×