Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Promyczek17

Nie wiem co robić a kocham

Polecane posty

 

Znudziła mnie już ta prowokacja.

Bajeczka z rakiem mocno przesadzona.

2/10

Słabo.

Słucham? To nie jest bajeczka! Walczyłam rok o swoje życie! ROK! 

MASZ ZERO EMPATI W SOBIE, OBY Cię nic takiego w życiu nie spotkało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież ci pisałam że tu jest grono ludzi którzy będą cię rozliczać z tego że nie umiesz oddychać a ty się będziesz musiała się z tego tłumaczyć. A ty nie słuchasz 🤣

Właśnie to widzę, ubolewam nad tym jaki człowiek może być dla drugiego człowieka. Są to osoby, które nie zaznały chyba w życiu miłości i ganią każdego kto jej zaznał, choć na chwilę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakańczam już rozmowę z wami. Tym, którzy mi w jakiś sposób okazali wsparcie dziękuję. Tym, którzy mnie zjechali również dziękuję bo uświadomiliście mi, że jestem dobrym człowiekiem, nawet jeżeli zjedziecie mnie od góry do dołu to tylko to są wasze słowa bo mnie nie znacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Słucham? To nie jest bajeczka! Walczyłam rok o swoje życie! ROK! 

I co?

Już wyzdrowiałaś?

Po roku???

Po chemii???

Za dużo filmów się naoglądałaś.

Następny razem lepiej się przygotuj do prowokacji i poczytaj więcej o chorych na raka, durna prowokatorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zakańczam już rozmowę z wami. Tym, którzy mi w jakiś sposób okazali wsparcie dziękuję. Tym, którzy mnie zjechali również dziękuję bo uświadomiliście mi, że jestem dobrym człowiekiem, nawet jeżeli zjedziecie mnie od góry do dołu to tylko to są wasze słowa bo mnie nie znacie. 

Wsparcie to nie tylko poklepanie po pleckach i mowienie dobrze robisz jak nie robisz dobrze. A Ty tego oczekujesz najwyraźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I co?

Już wyzdrowiałaś?

Po roku???

Po chemii???

Za dużo filmów się naoglądałaś.

Następny razem lepiej się przygotuj do prowokacji i poczytaj więcej o chorych na raka, durna prowokatorko!

Tak się składa że tak, chemia od listopada do mają, lipiec i sierpień radioterapia. A potem dochodzenie powoli do zdrowia, pełni sił. 

Więc to chyba Ty się na oglądałeś za dużo i uważasz że leczenie onkologiczne trwa tylko latami a ci co przeszli to w krótkim czasie to kłamią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wsparcie to nie tylko poklepanie po pleckach i mowienie dobrze robisz jak nie robisz dobrze. A Ty tego oczekujesz najwyraźniej.

Nie nie oczekuje. Wiem co zrobiłam źle, co mi tu wypominają. Zniosłam wiele krytyki, właściwej i niewlasciwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kończ już.

Polegałaś na nieznajomosci chorób nowotworowych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobra, kończ już.

Polegałaś na nieznajomosci chorób nowotworowych.

 

Gdybym chciała to wstawiłabym tu zdjęcie rozpoznania onkologicznego i wypisy z każdej chemii. Ale nie będę Ci nic udowadniać, jak widać wiesz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Typowa wymowka hejtera jak chce sobie po kims pojechać 🤣. Jeszcze się nie dowartosciowalas ?

NiunkaPunka skończ pitolić i weź się za cos pożytecznego. Wszyscy widzą, że typowym hejterem, ktory musi sie dowartosciować jechaniem po ludziach jesteś Ty. Zmień toń chora kobieto, bo nie mam zamiaru z Tobą "dyskutować". A to że zmienisz nick nie znaczy, że ludzie Cię nie będą rozpoznawać. To jak tam ci Twoi toksyczni ludzie z pracy i w ogóle? Wzrosła liczba? Sądzę że tak. Przecież  według Ciebie każdy chce Twojej krzywdy, każdy ma obsesje na Twoim punkcie, każdy jest toksykiem i każdy chce dla Ciebie jak najgorzej. Tylko nie Ty. A prawda jest taka, że sama jesteś swoim najgorszym wrogiem. Czepiasz sie KAŻDEGO kto napisze. Doslownie każdego. Jak w realu jesteś taka sama to sie nie dziwię, że ludzie mają Cie dość. Czemu na żywo nie kozaczysz tylko tutaj? Won ode mnie trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na żywo kozacze i takie jak ty nie mogą tego znieść. 🤣 Ty toksyczna trolico ale się w...ilas że cię rozszyfrowalam . Napadas na kogoś żeby tylko się dowartościować. Masz smutne i nędzne życia pusta istoto. 🤣

Jesteś naprawde ograniczona umyślowo i twoj cel w zyciu to dopier.dalanie kazdemu. No cóż. Poturlaj dropsy z mentosów, przynajmniej nudzić ci sie nie będzie. Żegnam panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale dlaczego uważasz że jestem ograniczona umysłowo ? Bo napisalam kim jesteś ? Logika hejtera 🤣

Stwierdzam fakty. Wystarczy przeczytać, jak kozaczysz i dowalasz się do każdego uzytkownika kafe, jakie to oni maja smutne życie, po czym sama tu siedzisz i nawalasz tematy z dvpy. Wystarczy wejść na uczuciowy, czy chociażby ciążowy - po wejściu na Twoj profil widać na co wchodzisz, co piszesz i jaka jesteś biedna umysłowo, żeby tak chcieć zwracać na siebie uwagę. Więc są dwa wyjścia: albo ci sie dosłownie nudzi i chcialaś zostać kafeteryjnym trollem (jak niektorzy stąd) albo jesteś ograniczona umysłowo i tylko omijać cię trza. A nie sorry, nawet omijać się nie da, bo się dowalisz, w dodatku nie wywołana do tablicy. Takim piszę: "nara" bo szkoda nerwów na dokarmianie trollicy. A przyjaciół nigdy nie będziesz mieć, nawet zwykłych znajomych, bo się nie nadajesz do życia towarzyskiego. Wszędzie widzisz ludzi, ktorzy chca cię gnębić, wszedzie widzisz toksyków, nawet tam, gdzie normalnie tobie odpisują. Na żywo tak samo, twoje urojenia doprowadzają cię do szału. Dlatego, być może tak u.pierd.liwie ciagniesz za rękaw, by zwrocić na siebie uwagę. Współczuję. Idź potłucz ziemniaki czołem, czy coś, może coś tam w głowie sie przestawi i przestaniesz do każdego wy.rzygiwać takie teksty. Nie pisz do mnie, nawet mnie nie cytuj kobieto. A jak chcesz napisać, to od razu pisz z jakiego psychiatryka uciekłaś. Może to Ciebie szukają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty jesteś nieźle jebnieta. Właśnie siebie super opisalas . Dzięki ja już nie muszę . Co za tępa dzida 🤣

*ziew* idę kawę zrobić,bo nudą wieje. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłość taka jest, dzisiaj kochasz i nie wiesz dlaczego, a jutro przestajesz kochać i nie znasz powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×