Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

surpgirl

śmierdzący problem

Polecane posty

Poznałam faceta, który albo nie przestrzega zasad higieny albo cierpi na jakąś infekcję lub jedno i drugie jednocześnie - jego penis wydziela bardzo duże ilości preejakulatu i cuchnie czymś co można przyrównać do mieszaniny moczu z odorem rybnym. To jest niemożliwe by on tego nie czuł, JA, nie on - dowcip 😄 , byłam tą sytuacją zażenowana. Bo jak w tak oczywistych wydawałoby się sprawach pouczać 40latka, z którego wywodów wynika, między wierszami, że z nie jednego pieca, chleb jadł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra

nie spotkałam się z czymś takim, ale wierzę, że mogą się zdarzać podobne przypadki; no cóż, albo daj sobie spokój, albo uprawiaj seks w masce gazowej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poznałam faceta, który albo nie przestrzega zasad higieny albo cierpi na jakąś infekcję lub jedno i drugie jednocześnie - jego penis wydziela bardzo duże ilości preejakulatu i cuchnie czymś co można przyrównać do mieszaniny moczu z odorem rybnym. To jest niemożliwe by on tego nie czuł, JA, nie on - dowcip 😄 , byłam tą sytuacją zażenowana. Bo jak w tak oczywistych wydawałoby się sprawach pouczać 40latka, z którego wywodów wynika, między wierszami, że z nie jednego pieca, chleb jadł..

Może za dużo tego chleba zjadł i tak mu się po nim zrobiło 😉 Zapytaj go czy te panie ,co piekły ten chleb aby na pewno przestrzegały przepisów BHP 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakiszony ogôr. Z takimi rzeczami idzie sie do lekarza.  Mógł Być czymś zarażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×