Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciek100

The end

Polecane posty

Witam 

Może ktoś mi tutaj doradzi co robić w sytuacji kiedy kobieta z tobą zerwała a ty chcesz ją odzyskać bo zależy tobie na niej? Czy rozsądnie jest urwać kontakt na jakiś czas czy polecacie jakieś inne sprawdzone metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zerwała to cie nie chce, szukaj nastepnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy z sobą 5 lat i stało się to z dnia na dzień jeszcze miesiąc temu było wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci naprawdę zależy i było Wam dobrze to warto byłoby zawalczyć, pogadać wprost, nie bawiąc się w odczekiwanie i inne gierki, ale najpierw zastanów się co było powodem zerwania, co was poróżniło i co masz sobie do zarzucenia a co mógłbyś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteśmy z sobą 5 lat i stało się to z dnia na dzień jeszcze miesiąc temu było wszystko w porządku

Byliście... 

I już od dłuższego czasu myślała jak to zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam 

Może ktoś mi tutaj doradzi co robić w sytuacji kiedy kobieta z tobą zerwała a ty chcesz ją odzyskać bo zależy tobie na niej? Czy rozsądnie jest urwać kontakt na jakiś czas czy polecacie jakieś inne sprawdzone metody?

5 lat razem i nie wiesz jak postąpić, jaka reakcja będzie z jej strony. Jeden wniosek mi się nasuwa. Chyba tak naprawdę nigdy jej nie poznałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się to z dnia na dzień  podczas epidemi siedzi w domu i sobie wszystko przemyślała. Dodam że jeszcze miesiąc temu organizowaliśmy razem ślub. Gdy do niej pisze odpisuje że nie będzie poruszać zbędnych tematów i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11
 

Stało się to z dnia na dzień  podczas epidemi siedzi w domu i sobie wszystko przemyślała. Dodam że jeszcze miesiąc temu organizowaliśmy razem ślub. Gdy do niej pisze odpisuje że nie będzie poruszać zbędnych tematów i koniec.

Dalej w jakimś  temacie  ciała  to nie  dziwota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem już w jakim i chciałbym to naprawić tylko szansy mi nie daje. Nie wiem czy czekanie coś zadziała ale skoro nie chce ze mną rozmawiać to chyba najlepsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11
 

Wiem już w jakim i chciałbym to naprawić tylko szansy mi nie daje. Nie wiem czy czekanie coś zadziała ale skoro nie chce ze mną rozmawiać to chyba najlepsza opcja

W pisaniu  prowokacji  tutaj  wielu  wyścigi robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×