Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastazja 88

Obudziła mnie

Polecane posty

Wróżka Diona.  Na TVN 7.  Słucham jej od 35 min i zastanawiam się - jakim trzeba być glonem umysłowym by 30 zł + ileś groszy wydać na takie flety które opowiada.  Muszę zrobić kurs rzeczywiście na wróżbitę - bo d3bili na świecie coraz więcej.  

A teraz dobranoc kochani 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ona jest słaba. Naprawdę. Ja idę spać. Mam jakieś 10 godzin do pobudki 🤗 ryja swego pewnie nie poznam 

Wyśpij się porządnie.  Ja góra 9 muszę być na nogach.  🙂

Boże Święty , leżałam z 40 min w zamkniętych oczach i tak słucham co ta kobieta za bzdury ludzia opowiada. SMS - którego ludzie wyślą . Koszt 30 z groszami.  Odpowiedz prosta jak konstrukcja cepa.  Dziadek dzwoni i się cieszy że mu powiedziała : zdecydowanie ma Pan problem z nadciśnieniem , woreczek żółciowy i na pewno problemy żołądkowe.  Plus ta przemowa i 7 osób innych.  Tego się opisać nie da 😄 miej bajer i karty to śpisz na kasie ! 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Są wróżki i choojuszki. 

Mozliwe że są które mają specyficzny dar do tego.  Ale ta babeczka zdecydowanie nie 😄 spokojnej nocy 🤗 jutro pociągniemy temat.  Hehe.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciekawe co dziś mi się przyśni 🧚🏻 Ostatnio same bombelki. Za dużo tu przebywam

Kafateria zdecydowanie działa na mózg.  Też niedawno zasnęłam a wszystko co z nią związane - mi się przyśniło.  Człowiek się wciągnie w czytanie , w dyskusję.  I potem są koszmary 😃 dobrze że przeważnie jestem na uczuciowym a nie ero - bo jak by mi się scat przyśnił.  O co miałam tyle piany to by mi nie smak został na długo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×