Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barbaraa

Mąż czesto jeździ do swojej mamy

Polecane posty

Mamy małe dziecko a teraz wiadomo jakie ciężkie czasy. Mieszkamy osobno bez rodziców. Problem jest taki, że mój mąż ciągle by jeździł do swojej mamy a to niby coś porobić przy aucie itp. Teraz ten koronawirus i bardzo się boje o nasze dziecko. Ale on nie dostrzega w tym problemu ze odwiedzi mamę. A jego mama często chodzi po sklepach razem ze swoją córka a syna do siebie zaprasza i nie boi się o swoją wnuczke. Ręce opadają jak ludzie są nieodpowiedzialni. Jak tu z nim porozmawiać jak wytłumaczyć. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rozumiem go. Może jeździ do niej bo martwi się? 

Z drugiej strony też cię rozumiem. Jeszcze jakby mama siedziała na tyłku w domu (tym bardziej że to starsi ludzie są narażeni) to ok ale że łazi po sklepach i naraża siebie to niech nie naraża syna i jego dziecka i żony.

Po prostu usiądź z nim i powiedz że nie masz nic do tego jak chodzi do mamy ale że jest ten wirus to się martwisz i nie chcesz żeby tak często do niej chodził. Po prostu powiedz prawdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Mamy małe dziecko a teraz wiadomo jakie ciężkie czasy. Mieszkamy osobno bez rodziców. Problem jest taki, że mój mąż ciągle by jeździł do swojej mamy a to niby coś porobić przy aucie itp. Teraz ten koronawirus i bardzo się boje o nasze dziecko. Ale on nie dostrzega w tym problemu ze odwiedzi mamę. A jego mama często chodzi po sklepach razem ze swoją córka a syna do siebie zaprasza i nie boi się o swoją wnuczke. Ręce opadają jak ludzie są nieodpowiedzialni. Jak tu z nim porozmawiać jak wytłumaczyć. ?

Boisz się, to normalne, ale wg mnie ten wirus nie taki straszny jak go malują. Wystarczy, że mąż zachowa odp. odległość , przecież chyba nie ściskają się na powitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×