Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Za bardzo nie wiedziałam jak mam zatytuowac. 

Od jakiegoś czasu zauważyłam biały śluz na bielizie, czasami nawet kremowy. Jest raczej bezwonny. Jednak jest tego sporo, mam wrażenie, że aż mokro mi w bieliźnie. Wybaczcie za szczerość, ale nie mam pojęcia jak mogę to inaczej opisać. Piersi też mam dość nabrzmiałe i jakby żyłki powychodziły. Ciążę staram się wykluczyć, bo miesiączkę w marcu dostałam z tygodniowym opóźnieniem. Test ciążowy wyszedł negatywny, jednak nie wiem czy zrobiłam go dobrze, bo trochę moczu przypadkowo poleciało na okienko. Cykle mam co 33 - 35 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie to brzmi jak grzybica. Idz do lekarza.

Nie. Grzybica to na pewno nie. Miałam raz w życiu i wiem jak to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie. Grzybica to na pewno nie. Miałam raz w życiu i wiem jak to wygląda. 

🤣🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ty lekarzem jesteś, że jesteś pewna, że to nie grzybek? Oczekujesz , że ludzie Ci powiedzą na forum, że jesteś w ciąży bo masz taki i taki śluz i piersi bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co ty lekarzem jesteś, że jesteś pewna, że to nie grzybek? Oczekujesz , że ludzie Ci powiedzą na forum, że jesteś w ciąży bo masz taki i taki śluz i piersi bolą...

To, że to z pewnością nie grzybica to wiem na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
 

To, że to z pewnością nie grzybica to wiem na pewno. 

Co stosujesz do mycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
 

żel do higieny intymnej lactacyd

Według ginekologów to najgorsze co może być . Stąd różne  infekcje, upławy itp.

Tylko w mydle dla dzieci. Jednak idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Za bardzo nie wiedziałam jak mam zatytuowac. 

Od jakiegoś czasu zauważyłam biały śluz na bielizie, czasami nawet kremowy. Jest raczej bezwonny. Jednak jest tego sporo, mam wrażenie, że aż mokro mi w bieliźnie. Wybaczcie za szczerość, ale nie mam pojęcia jak mogę to inaczej opisać. Piersi też mam dość nabrzmiałe i jakby żyłki powychodziły. Ciążę staram się wykluczyć, bo miesiączkę w marcu dostałam z tygodniowym opóźnieniem. Test ciążowy wyszedł negatywny, jednak nie wiem czy zrobiłam go dobrze, bo trochę moczu przypadkowo poleciało na okienko. Cykle mam co 33 - 35 dni. 

To może być ciąża, ale także zakażenie. Jeśli są wodniste upławy, to obstawiałabym bakteryjne. Czasem przechodzi bezobjawowo. Jak się nie poprawi to idź do ginekologa ale nie daj się faszerować losowymi antybiotykami tylko odżałuj i daj próbkę wymazu do badań laboratoryjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli obawiasz się ciąży to idź na bete, jeśli to zakażenie to raz może zmień antykoncepcje (pigułki mogą wzmagać zakażenie) ja używałam diafragmę dopochwową- moim zdaniem lepsza od zwykłej prezerwatywy, no i obserwuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×