Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miła3

Programy typu Big brother, Hotel paradise

Polecane posty

Ostatnio natknęłam się na komentarze, że powyższe programy i im podobne są dla "ameb umysłowych" 🤔 i zastanawiam się dlaczego panuje takie przekonanie?

Okej, jest grupka ludzi, wykonują jakieś zadania, żyją sobie razem przez jakiś określony czas. Ludzie odpadają z programu i dołączają itd. Rozumiem, że nie wszystko w tych programach jest pokazywane, jest pewien scenariusz bo widzimy tylko ułamek ich codzienności i telewizja robi tak żeby była oglądalność (prezentowanie dram). Rozumiem te procesy, mające sprawić, że publika utożsami się z jakąś osobą i już polubi i/lub wręcz przeciwnie - znienawidzą taką osobę z programu - to generuje wyświetlenia. Mimo tego wchodząc np. na instagrama hotelu paradise można zobaczyć wysoką aktywność ludzi, czyli te programy mają oglądalność. Czy to oznacza, że osoby, które tam komentują/wczuwają się w sytuację, ogólnie oglądają są głupie, nieinteligentne? 

Jak Wy to widzicie?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, ze osoby, które oglądają tego typu programy są głupie. Big Brother jest dalej eksperymentem psychologicznym, dlatego nie widzę się, że ludzie oglądają streamy. Jednak Hotel Paradise... tutaj uważam, że osoby oglądające są mało inteligentne. Ale generalnie tak podchodzę do wszystkich programów związanych z zebraniem w jednym miejscu wszystkich pięknych i młodych i ich swatanie. Moje zdanie wynika z tego, że nie widzę tutaj żadnej rozrywki- jak ktoś mi kiedyś odpowie dlaczego to ogląda to chętnie wysłucham i może zmienię zdanie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×