Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SyndromTakotsubo

a teraz pytanie na serio do kobiet - po co sobie pogrubiacie brwi?

Polecane posty

 

pewnie że niech robi co chce, ale niech nie kłamie że robi to dla "siebie" bo to taka sama ściema jak to że politycy mają twoje dobro na 1 miejscu i że są sługami narodu, bez jaj

Typowy malkontent polski który wszystko i wszystkich krytykuje a chooja w życiu robi bo przecież to nieprawda i w ogóle świat to iluzja. Lepiej zwalić grooche i iść spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

on ma fabryke kosmetyków i przerabia zwierzątka w pudry i inne cudawianki dla próżnych bab?

On ma fabryke lewackich trolli takich jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przez zakup ciuchów czy torebki karyna nie zmądrzeje niestety, to tak nie działa

Ale kto ci powiedział ze zakup torebki jest czymś od czego się mądrzeje? Głupia nie zmądrzeje a mądrej nie zaszkodzi nawet 50 torebek. Żal ci dupe ściska ze nie masz komu kupować prezentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgadzam sie jak dla mnie to idealny tryb zycia by byl cala rodzinka w domu jednorodzinnym z ogrodkiem, praca wylacznie w domu itp. bo po co sie rozmijac z kims i spedzac calutki dzien w pracy, oczywiscie jak sie chce to mozna sobie wyjechac do miasta do kina np. to tak mozna dzieci wychowac a nie to co dzisiiaj ze zona nie widzi meza, sycza na siebie, nie maja czasu dla dzieci itp. takie cos mi sie marzy

Dokładnie.  Ty to idealnie opisalaś.  Szkoły w miastach - banda patoli . Małżeństwa się rozwalają.  Wszyscy gdzieś biegną . Jak widzę tych ludzi 🧐 ludzie tak biegną ze nawet nie mają czasu sobie w oczy spojrzeć.  

A tak to- nie raz przyjedziesz do miasta.  Cały dzień miło spędzisz.  A wiesz że ten zgiełk Cię nie dotyczy.  Dlatego w każdym mieście najlepsze chyba są - obrzeża.  Np w centrum Katowic mieszkać ,nie dla mnie.  W życiu nawet gdyby mi tam ktoś dał mieszkanie.  

Druga sprawa - moda ,ten przepych.  Człowiek nie zdąży ucieszyć się swoją rzeczą a już zobaczy że ktoś ma lepsze i co robi ? Znów goni.  

Z góry na dół pieeer / do / le takie życie.  Bo tego nazwać życiem nawet się nie powinno.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgadzam sie jak dla mnie to idealny tryb zycia by byl cala rodzinka w domu jednorodzinnym z ogrodkiem, praca wylacznie w domu itp. bo po co sie rozmijac z kims i spedzac calutki dzien w pracy, oczywiscie jak sie chce to mozna sobie wyjechac do miasta do kina np. to tak mozna dzieci wychowac a nie to co dzisiiaj ze zona nie widzi meza, sycza na siebie, nie maja czasu dla dzieci itp. takie cos mi sie marzy

Zapewne po tej pandemii będzie fala rozwodów bo być zamkniętym nim stop w chałupie z facetem i dziećmi to opcja jedynie dla kobiet ktore wspólnie z facetem sraja i całują obsrane pampersy z emfaza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

leje na celebrytów ich fury i komóry i ich pustackie lansowanie materialnym gòwnem, stado alkoholików i narkomanów, większość zdycha przez 50tką przedawkowując jakieś gòwno, faktycznie zacny model do naśladowania dla tępego bydła które im tego zazdrości, patologia gdy dorwie troche hajsu to dalej patologia, to stan umysłu nie stan posiadania tępa dzido

Prędzej ty przedawkujesz tanią wódę, niż oni zejdą. Uwierz.

Reszta to typowe ...olo typowego biedaka-cebulaka. W dodatku patusiarz śmie wytykać patolę innym. Wyborne. 

Ile piw dziś wychlałes? 8? 10? 12

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem kobietą i nie znoszę jak babki twierdzą, że diety/ makijaże/ fryzury/ stroje są dla nich samych.

 

Kłamstwo ! Płytkie bzdury !

 

Oczywiście, że dla faciów!

No właśnie, chcą sie podobać facetom i dla innych kobiet sie stroja by im zazdroscily np fajnych ciuchow. Akurat dla siebie samej 😆...to taki frazes powtarzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no jakos sie ma nadzieje ze milosc w tym bedzie , wiadomo ze nie rodzina z pierwsza lepsza osoba bo tak niby trzeba. nic nie trzeba. dobrze ze mamy wolnosc wyboru.

ja cały czas czuję zagrożenie tej wolności, nie wiem może jestem paranoikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

On jest martwy. On ma w dupie świat. Odleciał na swych czarnych skrzydłach bo jest martwy. Rozumiecie?! Martwy! Ohh

Tak romantycznie w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na górze róże na dole spam ja po prostu na ciebie 

s

r

a

na górze róże na dole banany o rany jesteś 

b

s

r

a

n

y

na górze róże na dole wjeczorna

kwiczy i skomla jak krowa niewydojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czujesz sie zagrozony z takiego powodu ze ludzie maja wolnosc wyboru? a co byloby lepsze wg ciebie?

nie, czuję zagrożenie odebrania wolności wyboru.

 

oczywiście że liberalizm na pełnej ku/rwie wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie, czuję zagrożenie odebrania wolności wyboru.

 

oczywiście że liberalizm na pełnej ku/rwie wolę.

Ale pedauf nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale pedauf nie lubisz

lgbt to lewacy, a pedały mają przez nich gorzej tylko bo lgbt się do pedałów podczepiło i narobiło im złej famy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

lgbt to lewacy, a pedały mają przez nich gorzej tylko bo lgbt się do pedałów podczepiło i narobiło im złej famy.

Spokojnie. My wiemy ze jesteś tym zwykłym czarnym pedauem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

babom odwala to potem samotne, faceci to tylko niewinne ofiary

Ofiary losu i chu.jowych genów jak arystocweles z mordą jak ze złego skrętu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzieś się przyjęło, że to ładnie i naturalnie wygląda moja dziewczyna też tak pogrubia i pierwsze co widzę z daleka to brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bombelek ma najlepsze teksty na forum i mam w fapfolderze moglaby noze ostrzyć a i tez mi sie podobało jaszczomba sraczkowate miny

wjeczorna najlepsze teksty? ją by przecież rozj/ebał sebix w wieku 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×