Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SyndromTakotsubo

a teraz pytanie na serio do kobiet - po co sobie pogrubiacie brwi?

Polecane posty

 

tylko tępe puste istoty potrzebują wyceniać swoją wartość tym co na sobie noszą i lansować przed innymi swoją wyższość w stylu czy innym gòwnie.... normalnym ludziom wystarczy Tshirt i dżinsy i nie musi kombinować jak zabłodzki na mydle aby żałośnie zabłysnąć gdy ma gòwnianie poczucie wartości

Przestań się oszukiwać nerdzie. Nie możesz sobie znaleźć nawet tego paszteta w tiszercie wyciągniętym i starym dresie oraz oczywiście z krzaczastymi brwiami i owłosionymi pachami wiec ból ci dupe rozsadza i srasz od rana do nocy za pieniądze lewaków z kafeterii.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napij się wody kokosowej. Zbieranie kokosów to idealne zajęcie dla takiego prymitywa. 

rolnictwo to najważniejsza gałąź gospodarki, więc zastanowiłbym się dwa razy zanim nazwałbym hodowców kokosów prymitywami będąc miejskim parchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

skończyłaś kurs patologii czy taka od urodzenia?

Inteligentny człowiek potrafi dostosować się do towarzystwa w którym aktualnie przebywa. Przebywam z psem wiec szczekam ... jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to prawda, ze wiele kobiet ujowo to robi. Przesadzają. Samo malowanie jest ok, ale w granicach smaku/estetyki.

Zbyt grube i szerokie brwi wyglądają szpetnie. Poza tym, mooocno postarzają. 

A już najlepsze są te, co do jasnych blond włosów robią sobie czarne brwi - przecież to faktycznie jest chodzaca remiza. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

rolnictwo to najważniejsza gałąź gospodarki, więc zastanowiłbym się dwa razy zanim nazwałbym hodowców kokosów prymitywami będąc miejskim parchem.

Ja nie pisałam o hodowcach a zbieraczach typu małpa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Inteligentny człowiek potrafi dostosować się do towarzystwa w którym aktualnie przebywa. Przebywam z psem wiec szczekam ... jak ty. 

czyli teraz ci którzy poddają się presji otoczenia wmawiają sobie że są inteligentni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mam wrazenie ze tu siedza tacy goscie co kobiety sie ich boja i odwracaja wzrok bo to ktos taki troche pijany albo nei do konca mily z twarzy ze od razu widac te zlosc a oni maja o to pretensje

boją? buahahaha, sorki ale chyha żadna się ich nie boi. Nawet w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

na mnie kobiety się gapią bardzo na ulicy, dlatego co raz lepiej uczę się przemykać jak cień żeby nie zwracać na siebie uwagi.

Też bym się gapiła widząc dziwadło na ulicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czyli teraz ci którzy poddają się presji otoczenia wmawiają sobie że są inteligentni?

To nie efekt presji a moja suwerenna decyzja podjęta w pełni świadomie. Czegoś jeszcze nie rozumiesz podludziu z ogonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

z którego psychiatyka uciekłaś? przyznaj się

Z tego w którym uratowano cię przed aborcja po wcześniejszym wyskrobaniu połowy twojego mózgu co niestety widać tu jak na dłoni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

no nie, jeśli społeczeństwo zaczyna się robić nieestetyczne to jest to jak najbardziej moja sprawa bo w nim egzystuję.

A ty jestes estetyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie efekt presji a moja suwerenna decyzja podjęta w pełni świadomie. Czegoś jeszcze nie rozumiesz podludziu z ogonem?

tak, co wpłynęło na twoją decyzję o zmieszaniu się z błotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem kobietą i nie znoszę jak babki twierdzą, że diety/ makijaże/ fryzury/ stroje są dla nich samych.

 

Kłamstwo ! Płytkie bzdury !

 

Oczywiście, że dla faciów!

Bzdury to co piszesz.  

Ja sama w własnej skórze nie chce czuć się spasła i ciężka . Gdy ćwiczę - mam energię by góry przenosić.  Dobre samopoczucie.  To robię dla siebie.  

Zaświeca MI się oczka na jakiś ciuch - to nie kupuję go pod gust mężczyzn a z tego względu że mi się podoba ( bielizna ,torebki ,dotatki) Wszystko w tym punkcie.  

Robię makijaż to tylko wyłącznie dla siebie bo mam taki dziś kaprys.  Nie mam na niego ochoty . To posmaruje gEbe kremem i chodzę bez.  

Nie wszystko kręci się wokół kogoś.  Może dlatego że życie jest jedno i tylko jedno i nie chce je spędzić w łóżku jedząc chipsy mając na sobie worek po kartoflach ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

o którym inteligentnym człowieku mówisz? ty ani inteligętna ani nie człowiek, może jakaś ogolona małpa ?

A co może miałam ulec presji na golenie żeby dobrze wyglądać? Myślisz ze można sobie wybrać kobietę która ma niby wyebane na swoj wygląd i robi wszystko dla siebie ale jednocześnie się goli tam gdzie większość kobiet? Wiesz jak to się nazywa. Moja inteligęncja zaczyna się tam gdzie kończy się twój czlonkoogonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mówiąc o mózgach, zabłądziłaś gdy je rozdawali? bidulka

Wysil się bardziej bo chyba ci opada. Coraz gorsze te odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tylko tępe puste istoty potrzebują wyceniać swoją wartość tym co na sobie noszą i lansować przed innymi swoją wyższość w stylu czy innym gòwnie.... normalnym ludziom wystarczy Tshirt i dżinsy i nie musi kombinować jak zabłodzki na mydle aby żałośnie zabłysnąć gdy ma gòwnianie poczucie wartości

Co za odrealniony piwniczak. Ludzie w większości są prózni mniej lub bardziej. To częśc ludzkiej natury. Najwyższy czas się z tym pogodzić. 

Faceci są nie mniej prózni od kobiet. Spójrz jak sie noszą ci wszyscy celebryci, jutuberzy, aktorzy, piosenkatrrze itd - każdy wypasiona bryka, markowe ubrania, komputery za kilkanascie tysięcy i wypasione domy. To standard wśród bogatych. A ty żyjesz w jakimś swoim odrealnionym światku. 

No ale, pamiętamy, arystotelesiku, ze zarabiasz 2 tysiaczki i stąd ten ból doopska 😄 Bo ledwo co do 1-szego ci starcza, alkoholiku. A i tak chlejesz najtańsze goowno.  😄 

PS. Nie wiem jak młoda, zdrowa osoba, może zarabiac takie grosze (jako kobieta zarabiam znacznie więcej). A już zwłaszcza 30-letni facet. Nic dziwnego, że doopa aż cię piecze jak widzisz na ile cię nie stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

niech sobie robi co ona chce, nie mow jej jak ma zyc 💩

będę wbijał gwoździe estetyki młotkiem w głowy i nic nie możesz z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

nie, ale do bycia estetycznym dążę.

No to sorry, ale nie masz prawa moralnego narzekać na innych 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

po co ci na bezludnej wyspie ciuchy? torebki czy makijaż? Robisz wszystko nieświadomie pod otoczenie i nawet tego nie kumasz, auto pilot.

Jak widzisz to świadczy o tym ze ktoś po prostu lubi swoje ubrania i torebki a nie po to żeby Janusz się podniecał myślac ze ma przed sobą Karyne która z racji tego ze dobrze wyglada nawet na bezludnej wyspie jest głupsza od niego. Niezły z ciebie upoślak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

po co ci na bezludnej wyspie ciuchy? torebki czy makijaż? Robisz wszystko nieświadomie pod otoczenie i nawet tego nie kumasz, auto pilot.

A to jest wiadome że wszyscy jesteśmy sterowani.  W szczególności ludzie w mieście - klapki na oczach .. każdy dzień im ucieka.  Życie przeważnie wygląda tak

1) praca + łóżko 

2 ) Galeria + bar.  

dlatego wyniosłam się z miasta 😤

zaluje że tego wcześniej nie zrobiłam - 24 lata uważam za zmarnowane ! 

zebym czasu nie miała by po lesie pochodzić , cieszyć się życiem i bliskimi osobami . 

wyscig szczurów i dno.  

a jeszcze zdrady , zwady i kurę/ stffo na każdym zakręcie.  

chce do miasta przyjechać - jadę.  Spędzę cały dzień. Starczy . Ale dom wolę mieć na za / du / piiu.  Cisza ,spokój.  Ciepło rodzinne.  ( Gdy ta rodzina będzie ). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

prawo moralne czyli prawo które mnie nie dotyczy.

On jest martwy. On ma w dupie świat. Odleciał na swych czarnych skrzydłach bo jest martwy. Rozumiecie?! Martwy! Ohh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×