Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia555

Czy miałyście kiedyś sytuacje ze przyjaciółka/ znajomi zaczęli was olewać bo znaleźli faceta/ laske?

Polecane posty

Jak wyżej, bo aktualnie mam taka sytuacje ze przyjaciółka która znam od dzieciaka urwała całkowicie kontakt odkąd ma chłopaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak wyżej, bo aktualnie mam taka sytuacje ze przyjaciółka która znam od dzieciaka urwała całkowicie kontakt odkąd ma chłopaka. 

Trzeba dać ludziom pożyć. Nie martw się, damsko-męska idylla nie trwa wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzeba dać ludziom pożyć. Nie martw się, damsko-męska idylla nie trwa wiecznie.

tylko ze ta sytuacja trwa już ponad rok XD i nie tylko mnie olała, powiem więcej olała wszytskich wokół XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ciebie po prostu nie lubila i cie olala, jak kogos nie lubie to go olewam i tyle, nie bede sie zrec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam taką przyjaciółkę. Razem od przedszkola. Jak tylko znajdywała chłopaka "zrywała kontakt" ze mną. 🙂 Tzn. nie miała na nic czasu i nie spotykałyśmy się. Dawałam jej żyć. Wracała po każdym związku. Ja w tym czasie poznawałam nowych przyjaciół. Aktualnie przyjaźnię się z nowymi bardziej niż z nią. 🙂 Ona ma męża i mamy w sumie super kontakt, ale teraz bardziej z jej strony jest inicjatywa. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

moze ciebie po prostu nie lubila i cie olala, jak kogos nie lubie to go olewam i tyle, nie bede sie zrec

XDDDDDDD skoro osoby się nie lubią to chyba nie przyjaźnią się od dziecka i nie spędzając tyle czasu ile my spędzalysmy? jakbyś przeczytał/a wyżej olała nie tylko mnie a wszystkich znajomych 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

XDDDDDDD skoro osoby się nie lubią to chyba nie przyjaźnią się od dziecka i nie spędzając tyle czasu ile my spędzalysmy? jakbyś przeczytał/a wyżej olała nie tylko mnie a wszystkich znajomych 😉  

przeciez moglo sie zmienic i cie przestala lubix XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przeciez moglo sie zmienic i cie przestala lubix XDDDD

ale czego ty człowieku nie rozumiesz ze ona olała WSZYSTKICH? miała również druga przyjaciółkę z która była jak siostra a teraz jej nawet cześć z szkole nie mówi wiec błagam skończ pier*** XDDXXXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×